Inazuma Eleven: Misja - znaleźć trenera! (11)

(Inazuma Eleven: Find a New Coach!)

serial animowany Japonia 2010   od 7 lat
W skrócie:Mecz przeciw Królewskim zbliża się wielkimi krokami. Jeśli zespół Marka nie znajdzie nowego trenera, zostanie wyeliminowany z dalszej gry. Wszyscy ruszają na poszukiwanie, jednak czasu jest niewiele.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drużyna piłki nożnej z gimnazjum Raimon składa się z 7 zawodników. Nie wiedzie się jej ostatnio zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, wnuk jednego z najlepszych japońskich bramkarzy, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec znany z legendarnego zagrania zwanego "ognistym tornadem", nadarza się świetna okazja, by zmotywować piłkarzy. Jednak Axel rzucił piłkę nożną ze względu na tajemniczy "wypadek" i mimo nalegań Marka odmawia dołączenia do zespołu. Gdy gimnazjum Raimon otrzymuje oficjalne zaproszenie do rozegrania meczu z "Królewską akademią" z konkurencyjnego gimnazjum, dyrekcja szkoły stawia zawodnikom ultimatum: zwycięstwo lub rozwiązanie drużyny. Kapitan jeszcze raz próbuje poderwać kolegów do walki i rozpocząć treningi.

W tym odcinku

Mecz przeciwko Królewskim zbliża się wielkimi krokami. Jeśli zespół Marka nie znajdzie nowego trenera, zostanie wyeliminowany z dalszej gry. Wszyscy ruszają na poszukiwanie, jednak czasu jest niewiele.

Zobacz także