Il cacciatore. Polowanie na mafię (5)

Il cacciatore. Polowanie na mafię (5)

(Il cacciatore)

serial kryminalny Niemcy/Włochy 2018   od 16 lat
Występują:Francesco Montanari, Miriam Dalmazio, David Coco, Paolo Briguglia
W skrócie:Bagarella rozpoczyna wojnę na sycylijskich ulicach. Jego przeciwnikiem jest klan Villabate. Walki pochłaniają coraz więcej ofiar, a z czasem skłaniają pomniejszych przestępców do współpracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Włochy, rok 1993. Na skutek wojny dwóch klanów mafijnych ulice Palermo są przesiąknięte krwią. Służby bezpieczeństwa próbują działać w tej sprawie, ale ponoszą wyłącznie porażki. Po dziesięcioleciach bezowocnej walki wymiar sprawiedliwości chce za wszelką cenę dopaść gangsterów. Wkrótce w sam środek wojny trafia Saverio Barone (Francesco Montanari) - młody, ambitny prokurator z prowincji. Mężczyzna doniósł na swojego skorumpowanego szefa. Teraz jedynie on ma śmiałość stanąć w obronie tego, co słuszne. Jego talent i spryt zostają docenione przez szefa sztabu antymafijnego w Palermo, który zaprasza Barone'a do swojej jednostki.

W tym odcinku

Bagarella rozpoczyna regularną wojnę na sycylijskich ulicach. Jego przeciwnikiem jest klan Villabate. Walki pochłaniają coraz więcej ofiar, a z czasem skłaniają pomniejszych przestępców do współpracy. Saverio nie może zrozumieć, dlaczego w samym sercu mafii wybuchła tak wielka agresja. Dodatkowo śledztwo ma ogromny wpływ na życie prywatne prokuratora, który prawie nie bywa w domu.

Występują (pokaż wszystkich)