Idealna niania 7 (8)

Idealna niania 7 (8)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Agnieszka wychowuje z mężem troje dzieci: dziesięcioletnich bliźniaków i córeczkę. Planuje powrót do pracy i musi znaleźć nianię, która dobrze zaopiekuje się jej mającymi różne charaktery pociechami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sama rozmowa z chętnymi na posadę opiekunki do dzieci nie zawsze daje pojęcie o ich prawdziwym charakterze. Pozostawieni sam na sam ze swoimi podopiecznymi mogą wykorzystać nieobecność właścicieli domu i wypompować z ich samochodu całą benzynę lub odprawić czary mające wypędzić z budynku złe duchy. Kandydaci na nianie potrafią szokować i bawić, ale też wzruszać.

Agnieszka wychowuje z mężem troje dzieci: dziesięcioletnich bliźniaków i sześcioletnią córeczkę. Chłopcy znacznie różnią się od siebie: jeden z nich jest spokojny i dojrzały, drugi zaś to mały rozrabiaka. Dziewczynka, która jest najmłodszym dzieckiem w rodzinie, jest nieco rozpieszczona. Ponieważ Agnieszka planuje powrót do pracy, musi znaleźć odpowiednią opiekunkę, która dobrze zaopiekuje się jej pociechami. W poszukiwaniach pomaga jej mama Krystyna.