Idealna niania 7 (7/12)

Idealna niania 7 (7/12)

reality show Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Karolina i Arek wychowują 6-letniego Wiktora, 4-letnią Gabrysię i spodziewają się kolejnego dziecka. Ich dotychczasowa opiekunka wyjechała za granicę. Para szuka więc kogoś na jej miejsce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sama rozmowa z chętnymi na posadę opiekunki do dzieci nie zawsze daje pojęcie o ich prawdziwym charakterze. Pozostawieni sam na sam ze swoimi podopiecznymi mogą wykorzystać nieobecność właścicieli domu i wypompować z ich samochodu całą benzynę lub odprawić czary mające wypędzić z budynku złe duchy. Kandydaci na nianie potrafią szokować i bawić, ale też wzruszać.

Karolina i Arek wychowują 6-letniego Wiktora i 4-letnią Gabrysię i spodziewają się kolejnego dziecka. Chłopiec jest bardzo bystry i energiczny, jego siostra zaś nieco nieśmiała i bardzo emocjonalna. Małżeństwo stanowi dobrze dobraną i kochającą się parę, która wspólnymi siłami dba o szczęście rodzinne. Do tej pory dziećmi zajmowała się pani Iwonka, jednak opiekunka musiała wyjechać za granicę. Dlatego Karolina i Arek zmuszeni są rozpocząć poszukiwania kogoś na jej miejsce.