Idealna niania 7 (12)

Idealna niania 7 (12)

reality show Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:21-letnia Karolina od 5 lat jest szczęśliwą mężatką. 3 miesiące temu na świecie pojawiła się córeczka pary, Antosia. Młoda mama planuje wkrótce wrócić do pracy, dlatego szuka opiekunki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sama rozmowa z chętnymi na posadę opiekunki do dzieci nie zawsze daje pojęcie o ich prawdziwym charakterze. Pozostawieni sam na sam ze swoimi podopiecznymi mogą wykorzystać nieobecność właścicieli domu i wypompować z ich samochodu całą benzynę lub odprawić czary mające wypędzić z budynku złe duchy. Kandydaci na nianie potrafią szokować i bawić, ale też wzruszać.

21-letnia Karolina od 5 lat jest szczęśliwą mężatką. 3 miesiące temu na świecie pojawiła się ich córeczka Antosia. Młodzi rodzice cały swój czas poświęcają maleństwu. Karolina planuje wkrótce wrócić do pracy, dlatego szuka opiekunki. Chce, by niania była osobą ciepłą, czułą i zarazem cierpliwą, bo małe dziecko potrafi sprawiać kłopoty. Opiekunka musi także przewijać i karmić 3-miesięcznego niemowlaka. W wyborze odpowiedniej kandydatki pomogą jej mama i młodsza siostra.

Zobacz także