Idealna niania 6 (4)

Idealna niania 6 (4)

reality show Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:35-letnia Julita i jej 7-letni syn Walter tworzą zgrany duet. Matka z zawodu jest fotografem. Postanowiła poszukać osoby, która zajmie się dzieckiem. Widzowie zobaczą, czy uda jej się znaleźć nianię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Widzowie zobaczą losy rodzin, które muszą stawić czoła trudnemu zadaniu - znalezieniu w gąszczu ogłoszeń troskliwej opiekunki dla swoich pociech. Poznają codzienne życie rodziców, ich dzieci, jak również potencjalnych opiekunek. Dzięki ukrytym kamerom zainstalowanym w domach rodzice przekonają się, czy dokonali właściwego wyboru.

35-letnia Julita i jej 7-letni syn Walter tworzą zgrany duet. Matka z zawodu oraz zamiłowania jest fotografem. Od dwóch lat samotnie wychowuje syna. Walter jest chłopcem bardzo spokojnym i rozważnym, niesprawiającym problemów wychowawczych. Uwielbia sport, w szczególności piłkę nożną, i jest wielkim fanem gier komputerowych. Od pewnego czasu Julita ma coraz więcej zleceń, a co za tym idzie coraz mniej czasu dla swojego dziecka, dlatego postanowiła poszukać osoby, która zajmie się Walterem podczas jej nieobecności. Widzowie zobaczą, czy uda jej się znaleźć nianię.