Idealna niania 5 (12/13)

Idealna niania 5 (12/13)

reality show Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Emilia i Karol szukają niani do 2-letniej Wiktorii. Na pierwsze rozmowy zgłosili się 27-letni Paweł oraz 30-letnia Marzena, której doświadczenie spodobały się rodzicom. Problemem jest jej cięty język

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wydawać by się mogło, że znalezienie opiekunki do dziecka nie jest niczym trudnym. Nic bardziej mylnego. Program demaskuje osoby, które tylko podszywają się pod opiekunów, a tak naprawdę w ogóle się do tego nie nadają. Widzowie zobaczą losy 13 rodzin, które szukają niani dla swoich pociech. Dzięki ukrytym kamerom zainstalowanym w domach, przekonają się na własne oczy, kogo wpuścili do domu. Wśród nich będzie klasyczny maminsynek, a także kobieta, która bardziej interesuje się mężem swojej pracodawczyni niż dziećmi.

Emilia i Karol szukają niani do 2-letniej Wiktorii. Na pierwsze rozmowy zgłosili się: 27-letni Paweł, który zrobił na matce dobre wrażenie i 30-letnia Marzena, której doświadczenie i nastawienie do pracy spodobały się rodzicom. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie jej cięty język... Emilia i Karol zrezygnowali z usług Marzeny, gdy podczas dnia próbnego zaczęła ich obrażać. Paweł złapał dobry kontakt z Wiktorią, ale okazało się, że przyniósł ze sobą... erotyczne akcesoria, którymi bawił się w łazience. W ich domu pojawiła się też 26-letnia Weronika, która nie potrafiła nawet ugotować kaszki. Na rodzicach dobre wrażenie zrobiła 42-letnia Elżbieta. To właśnie ją rodzice zaprosili na dzień próbny.