Idealna niania 5 (1/13)

Idealna niania 5 (1/13)

reality show Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Kasia wychowuje 6-letniego Olka. Prowadzi też firmę, a jej syn rozpocznie niedługo naukę. Poszukuje niani, która przyprowadziłaby chłopca ze szkoły i zaopiekowałaby się nim podczas jej nieobecności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wydawać by się mogło, że znalezienie opiekunki do dziecka nie jest niczym trudnym. Nic bardziej mylnego. Program demaskuje osoby, które tylko podszywają się pod opiekunów, a tak naprawdę w ogóle się do tego nie nadają. Widzowie zobaczą losy 13 rodzin, które szukają niani dla swoich pociech. Dzięki ukrytym kamerom zainstalowanym w domach, przekonają się na własne oczy, kogo wpuścili do domu. Wśród nich będzie klasyczny maminsynek, a także kobieta, która bardziej interesuje się mężem swojej pracodawczyni niż dziećmi.

Kasia samotnie wychowuje 6-letniego Olka. Prowadzi też własną firmę, a jej syn zacznie niedługo naukę w szkole. Kobieta poszukuje niani, która przyprowadziłaby chłopca ze szkoły i zaopiekowałaby się nim podczas jej nieobecności. Idealna opiekunka powinna być doświadczona i zaangażowana w opiekę nad dzieckiem. Pierwsi kandydaci szybko okażą się totalną pomyłką. Widzowie zobaczą, czy kolejne potencjalne nianie, 25-letnia Kornelia i 47-letnia Basia, sprawdzą się w roli niani Olka.

Zobacz także