Idealna niania (10/12)
W skrócie: | Magda i Piotr szukają młodej i dynamicznej opiekunki. Kandydaci, których wyłonili po castingu, nie spełnili ich oczekiwań. Na dzień próbny zapraszają więc kobietę, którą polecił im przyjaciel. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Widzowie zobaczą losy dwunastu rodzin, które muszą stawić czoła trudnemu zadaniu - znalezieniu w gąszczu ogłoszeń troskliwej opiekunki dla swoich pociech. Poznają codzienne życie rodziców, ich dzieci, jak również potencjalnych opiekunek. Dzięki ukrytym kamerom zainstalowanym w domach rodzice przekonają się, czy dokonali właściwego wyboru.
Magda i Piotr mają dwóch dorosłych synów i 10-letnią córkę Asię. Matka postanawia poszukać młodej i dynamicznej niani, która kreatywnie spędzi czas z jej energiczną pociechą. Kandydaci, których małżeństwo wyłoniło po castingu, nie spełnili ich oczekiwań. Para nie zamierza się jednak poddawać. Na rozmowę kwalifikacyjną, a następnie dzień próbny, zapraszają kobietę, którą polecił im Janusz, przyjaciel rodziny.
Zobacz także
- Idealna niania (8/12) - reality show - dziś, 19 maja 16:45 i 1 późniejsza emisja
- Idealna niania (9) - reality show - dziś, 19 maja 17:30 i 1 późniejsza emisja
- Idealna niania (10/12) - reality show - dziś, 19 maja 18:15 i 4 późniejsze emisje
- Idealna niania (11/12) - reality show - dziś, 19 maja 19:00 i 6 późniejszych emisji
- Idealna niania (3/12) - reality show - noc pon./wt., 19 na 20 maja 2:25
- Idealna niania (4/12) - reality show - noc pon./wt., 19 na 20 maja 3:05
- Idealna niania (12) - reality show - wtorek, 20 maja 19:00 i 6 późniejszych emisji
- Idealna niania (5/12) - reality show - noc wt./śr., 20 na 21 maja 2:55
- Idealna niania (6/12) - reality show - noc śr./czw., 21 na 22 maja 2:55
- Idealna niania (7/12) - reality show - noc czw./pt., 22 na 23 maja 2:55