I nie opuszczę Cię aż do ślubu (4/6)

I nie opuszczę Cię aż do ślubu (4/6)

reality show Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Do ślubu Renaty i Mariusza zostało już tylko 48 godzin, a kilka rzeczy wymaga dopracowania. Większość obowiązków związanych z organizacją uroczystości jest na głowie przyszłej panny młodej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wydaje się, że trzy dni przed weselem wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a państwo młodzi spokojni i szczęśliwi czekają na najważniejszy dzień w swoim życiu. Niestety, najczęściej właśnie wtedy wszystko zaczyna się sypać. Suknia panny młodej okazuje się za duża, firma dekorująca salę zapomina przywieźć kwiaty, a teściowe do wszystkiego się wtrącają. Emocje sięgają zenitu. Wówczas zjawia się Izabela Janachowska, znana tancerka i autorka bloga o tematyce ślubnej, która potrafi zapobiec każdej wpadce. Zjawia się trzy dni przed ślubem i pomaga państwu młodym rozwiązać wszystkie problemy. Gospodyni programu sprawia, że ten dzień jest wyjątkowy i niezapomniany dla każdej z par.

Do ślubu Renaty i Mariusza zostało już tylko 48 godzin, a kilka rzeczy wymaga dopracowania. Większość obowiązków związanych z organizacją uroczystości jest na głowie przyszłej panny młodej, ponieważ jej wybranek pracuje za granicą i przyjeżdża jedynie w weekendy. Renata nie jest pewna, czy wszystko dobrze zorganizowała. Dodatkowo nie chce wydać za dużo pieniędzy, ponieważ uważa, że przy trzech córkach ma dużo ważniejszych wydatków. Największe wyzwanie dla Izy stanowią dekoracje w kościele i sali weselnej. Ekspertka pomaga też Renacie w jej ślubnej stylizacji i makijażu. Iza chce, by przyszła panna młoda czuła się w tym dniu wyjątkowo i pięknie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także