I nie opuszczę Cię aż do ślubu (4/12)

I nie opuszczę Cię aż do ślubu (4/12)

reality show Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Jolanta i Michał chcą przemierzyć świat, najlepiej na motocyklu. Ich pasja do podróżowania znalazła wyraz w weselnych planach. Przyjęcie ma się odbyć na barce. Izabela Janachowska zadba o jej wystrój.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 1 grudnia
za 4 dni
18:55 TVN Style

Opis

W nowym sezonie swojego programu Izabela Janachowska pomoże przyszłym małżonkom połączyć ceremonię zaślubin z mszą intencyjną za zmarłych oraz przekazać rodzicom wieści o ciąży panny młodej. Oprócz tego widzowie przekonają się, czy dwie doby to dostatecznie dużo czasu, żeby kupić i dopasować suknię ślubną, i czy dziewczyna z małego miasteczka może liczyć na pomoc mistrzyni świata w czesaniu fryzur wieczorowych. Prowadząca dokona istnych cudów, by pomóc narzeczonym zdążyć na czas.

Jolanta i Michał chcą przemierzyć cały świat, najlepiej na motocyklu. Ich pasja do podróżowania znalazła odbicie również w weselnych planach. Przyjęcie ma się odbyć na barce zacumowanej na brzegu Wisły. Łódź jest mała i nikt nie może być pewien, czy zmieszczą się na niej wszyscy goście. Izabela Janachowska zadba o wystrój barki, a liczne grono druhen i drużbów przemieni w prawdziwą Miłosną Marynarkę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także