I nie opuszczę Cię aż do ślubu (2/6)

I nie opuszczę Cię aż do ślubu (2/6)

reality show Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Marta i Marcin mają po 25 lat i są parą od 16. roku życia. Ich związek to dowód na to, że młodzieńcze uczucie może przerodzić się w miłość na całe życie. Ślub ma być przypieczętowaniem ich deklaracji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pogotowie ślubne znowu wkroczy do akcji. Izabela Janachowska zrobi wszystko, aby zapobiec każdej weselnej katastrofie. Udekoruje kościół, uspokoi pana młodego, dopasuje sukienkę, a także przemówi teściowej do rozumu. Dzięki ekspertce para młoda zapamięta swój ślub i wesele jako najpiękniejsze wydarzenie w życiu.

Marta i Marcin mają po 25 lat i są parą od 16. roku życia. Ich związek to dowód na to, że młodzieńcze uczucie może przerodzić się w miłość na całe życie. Ślub ma być przypieczętowaniem ich deklaracji. Parze wydaje się, że większość spraw jest już zapiętych na ostatni guzik. Gdy Iza zabiera się za szczegółową weryfikację, okazuje się, że podstawowe sprawy umknęły zakochanym. Dom weselny jest wybrany, ale nie mają koncepcji jego wystroju. Sala miała być w delikatnym różu, tymczasem Iza zastaje brązy, fototapetę z jesiennym krajobrazem i ciężkie żyrandole. Pojawia się też problem z bukietem panny młodej i suknią. Jako wisienka na torcie stosu niezałatwionych spraw pozostaje pierwszy taniec.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także