I nie opuszczę Cię aż do ślubu (1/8)

reality show Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Marlena ponad dwa lata temu miała narzeczonego, z którym rozstała się przed samym ślubem. Izabela musi zadbać o salę weselną, wystrój kościoła, atrakcje dla gości, stylizacje Marleny i Piotra.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W szóstym sezonie programu "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" Izabela Janachowska trafia na parę, która marzy o helikopterze. Poprzeczka się podnosi. Oczekiwania par, którym Izabela na 48 godzin przed ślubem pomaga rozwiązać wszystkie organizacyjne i artystyczne problemy, ciągle rosną. Standardem stało się, że Izabela dba o wygląd Pary Młodej, najbliższej rodziny i przyjaciół, że organizuje transport, prezenty dla gości i wymyślne gadżety, które upiększają ceremonię w kościele i weselną zabawę, zaprasza również gwiazdy, by występowały podczas zabawy lub pomagały Państwu Młodym przygotować się do pierwszego tańca lub śpiewu.W tej edycji Izabela Janachowska m. in. organizuje wesele w gotyckim stylu, czarno-fioletowe, inspirowane filmami Tima Burtona, dekoruje salę wielkości hangaru, gdzie bawić się będzie aż 500 gości oraz robi wszystko, by załatwić helikopter na zabawę w stylu Jamesa Bonda. Hitem sezonu będzie wielopiętrowy tort babeczkowy wielkości stogu siana oraz występ Etny.

Organizacja wesela przerosła młodą parę i nic nie jest przygotowane. Izabela Janachowska musi zorganizować wszystko w 48 godzin. Marlena ma 26 lat, trenuje Pole Dance i ponad dwa lata temu miała narzeczonego, z którym rozstała się przed samym ślubem. Izabela musi zadbać o salę weselną, wystrój kościoła, atrakcje dla gości, stylizacje Marleny i Piotra oraz mamy panny młodej - Małgorzaty. Wesele odbędzie się w pięknej, królewskiej sali, a motywem przewodnim będą karty do gry. Dekoracje ociekają złotem, a atrakcje weselne w postaci motyli i niezwykłego pokazu Burleski sprawią, że to wesele zapamięta każdy.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także