x
I kto tu rządzi?: Czerwony smok (12)

I kto tu rządzi?

odc. 12: Czerwony smok

serial komediowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Bogusław Linda, Małgorzata Foremniak, Gabriela Pietrucha, Michał Boczkowski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Agata chce oddać samochód do warsztatu na przemalowanie karoserii. Prosi Tomka o odwiezienie do pracy. On jednak wykręca się obowiązkami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę... gosposi w nowej "rodzinie". W tej roli czołowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda, a partneruje mu Małgorzata Foremniak jako zwariowana kobieta sukcesu.

W tym odcinku

Agata planuje oddać swój samochód do warsztatu na przemalowanie karoserii. Prosi więc Tomka o odwiezienie do pracy. Ten jednak wykręca się obowiązkami. Prowadzi bowiem dla innych gospoś aerobik. Agata waha się, jaki kolor wybrać dla swojego samochodu. Zastanawia się nad różnymi odcieniami grafitu. Tomek namawia ją na seksowną czerwień. Właśnie taką dyspozycję wydaje pracownikowi serwisu. Ryzykuje tym naprawdę dużo, gdyż wybrany przez niego kolor może nie przypaść do gustu właścicielce auta. Tymczasem Agatę odwiedza sąsiadka, która skarży się, że Tomek demoralizuje inne pomoce domowe. Kobieta twierdzi, że Agata mu na zbyt wiele pozwala. Po awanturze Tomek zmienia w oficjalnego i sztywnego kamerdynera.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także