House Hunters - Poszukiwacze domów 5 (3/8)

House Hunters - Poszukiwacze domów 5 (3/8)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Sylwia i Tomek mieszkają w 34-metrowej kawalerce. Chcą kupić większe lokum. Zależy im na tym, żeby nieruchomość miała trzy pokoje. W kilku kwestiach ich oczekiwania bardzo się różnią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent nieruchomości pomaga klientom w znalezieniu odpowiedniego lokum. Przedstawi im trzy propozycje mieszkań, które spełniają ich oczekiwania. Po obejrzeniu prezentowanych nieruchomości, klienci muszą zdecydować się na jedną lokalizację.

Sylwia i Tomek są parą od ośmiu lat. Ona jest asystentką w kancelarii prawnej, jej partner jest z zawodu lakiernikiem. Tomek, który przez ostatnie lata pracował za granicą, kilka miesięcy temu wrócił na stałe do kraju. Para obecnie mieszka w 34-metrowej kawalerce, ale marzy o powiększeniu rodziny. Zakochani chcą więc kupić większe mieszkanie. Zależy im na tym, żeby nieruchomość miała trzy pokoje: salon, sypialnię oraz pokój dla dziecka. Nie chcą jednak, aby kuchnia była połączona z salonem, ponieważ oboje nie lubią, jak zapachy z gotowania przechodzą do innych pomieszczeń. W kilku kwestiach ich oczekiwania bardzo jednak się różnią. Sylwia marzy o łazience z wanną, Tomek zdecydowanie woli prysznic. Jeżeli chodzi o styl, to on jest fanem skandynawskiego, z kolei ona preferuje wnętrza w stylu glamour. Agent postara się znaleźć nieruchomość, która przypadnie do gustu zarówno Sylwii, jak i jej partnerowi.

Zobacz także