Houdini: Magia miłości

6.3/10 5.8/10

(Death Defying Acts)

MELODRAMAT Australia/Wielka Brytania 2007   od 12 lat
Występują:Guy Pearce, Catherine Zeta-Jones, Timothy Spall, Saoirse Ronan
Reżyseria:Gillian Armstrong
W skrócie:Iluzjonista Harry Houdini wyznacza nagrodę dla tego, kto nawiąże kontakt z duchem jego nieżyjącej matki. Zgłasza się szkocka spirytystka.
Słynny iluzjonista Houdini wdaje się w romans z kobietą niezrównoważoną, której pragnieniem jest wydarcie tajemnicy mistrza magii. Intrygujące.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 12 lipca
jutro
7:05 FilmBox Extra HD
czwartek, 16 lipca
za 5 dni
19:25 FilmBox Extra HD

Opis

Wielka Brytania, rok 1926. Legendarny iluzjonista Harry Houdini (Guy Pearce) nie potrafi uwolnić się od nawiedzających go od lat wizji nieżyjącej matki. Magik wyznacza wysoką nagrodę dla tego, kto nawiąże kontakt z jej duchem i zdoła przywołać ostatnie słowa zmarłej. Wyzwanie podejmuje szkocka spirytystka, Mary McGarvie (Catherine Zeta-Jones). Kobieta ma nadzieję, że dzięki urodzie, talentowi i umiejętnościom scenicznym uda jej się zdobyć zaufanie magika oraz fortunę, która zapewni jej i córce Benji (Saoirse Ronan) dostatnie życie. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Znajomość z magikiem przybiera niespodziewany dla obojga obrót. Wybucha między nimi gorące uczucie... Intrygujący melodramat z gwiazdorską obsadą. Film wyreżyserowała Gillian Armstrong, ceniona australijska reżyserka, autorka m.in. "Małych kobietek" i "Charlotte Gray".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)