Hotel Zacisze: Goście z Niemiec (6)

Hotel Zacisze: Goście z Niemiec (6)

(Fawlty Towers: The Germans)

serial komediowy Wielka Brytania 1975   od 12 lat
Występują:John Cleese, Prunella Scales, Connie Booth, Andrew Sachs
Reżyseria:John Howard Davies, Bob Spiers
W skrócie:Sybil idzie do szpitala. Basil musi przeprowadzić próbny alarm pożarowy. W nieodpowiednim momencie zjawiają się goście. Przyjeżdżają Niemcy, którym nie należy wypominać wojennej przeszłości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hotel Zacisze znajduje się w spokojnej okolicy na prowincji Anglii. Jego właścicielem jest Basil Fawlty (John Cleese), który sprawia wrażenie niezbyt rozgarniętego i mocno rozhisteryzowanego. Jest usłużny i szarmancki tylko dla gości z klasą, innych lekceważy. Nad wszystkim stara się panować jego żona Sybil (Prunella Scales). Rządząca twardą ręką kobieta nie znosi sprzeciwu. Basil żyje w ciągłym strachu przed nią, co za wszelką cenę stara się ukryć. Swoją władzę najchętniej demonstruje przed Manuelem (Andrew Sachs), kelnerem z Hiszpanii, który nie zna angielskiego. W Zaciszu pracuje jeszcze urocza Polly (Connie Booth), studentka sztuk pięknych.

W tym odcinku

Sybil musi iść do szpitala. W hotelu zostaje Basil. Musi sam przeprowadzić próbny alarm pożarowy. Chociaż bardzo się stara, jak zwykle wywołuje straszliwe zamieszanie. Na tym nie koniec jego kłopotów. W najmniej odpowiednim momencie zjawiają się nowi goście. Do hotelu przyjeżdżają Niemcy, którym nie należy wypominać wojennej przeszłości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)