Hotel Transylwania 2

6.7/10

(Hotel Transylvania 2)

FILM ANIMOWANY USA 2015   od 7 lat
Reżyseria:Genndy Tartakovsky
W skrócie:Horror dla najmłodszych. Hrabia Drakula martwi się o wnuka, który nie wykazuje cech wampira. Zleca przyjaciołom, by zorganizowali małemu Dennisowi obóz szkoleniowy.
Zakochany w swoim pięcioletnim wnuku Dracula postanawia wraz z przyjaciółmi obudzić w chłopcu - pół człowieku, pół wampirze - prawdziwego potworka. Obawia się bowiem, że jego rodzice po powrocie z wakacji opuszczą tytułowy hotel.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wampir Dracula postanawia otworzyć prowadzony przez siebie hotel dla przedstawicieli ludzkiego gatunku. Martwi się o swojego wnuka, Dennisa. Chłopiec jest pół człowiekiem, pół wampirem i nie wykazuje żadnych cech krwiopijcy. Zdesperowany Dracula angażuje do pomocy swoich przyjaciół, Franka, Murraya, Wayne'a i Griffina. Zleca im, by zorganizowali Dennisowi specjalny obóz szkoleniowy i nauczyli go trudnej sztuki straszenia innych. Niebawem jednak Vlad, ojciec Draculi, poznaje prawdę o odważnych decyzjach syna. W polskiej wersji językowej filmu głosu postaciom użyczają m.in. Tomasz Borkowski jako Dracula, Agnieszka Mrozińska w roli Mavis i Paweł Ciołkosz jako Jonathan.

Twórcy (pokaż wszystkich)