Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Terrarysta (6/13)

Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Terrarysta (6/13)

5.5/10
serial obyczajowy Polska 2008   od 7 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Marta Bitner, Maciej Musiał
Reżyseria:Marek Stacharski
W skrócie:W hotelu zjawia się mężczyzna z kilkudziesięcioma jadowitymi stworzeniami. Już pierwszej nocy okazuje się, że nie wszystkie znajdują się w swoich terrariach...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o rodzinie Miłobędzkich, w której skład wchodzą Ania (Jolanta Fraszyńska), Roman (Rafał Królikowski), trójka dzieci: Ola (Marta Bitner), Janek (Maciek Musiał) i Zuza (Kalina Janusiak) oraz przyszywany dziadek Franciszek Alba (Franciszek Pieczka). W wyniku kłopotów finansowych Miłobędzcy przenoszą się z Beskidów do podwarszawskiego domu z ogrodem. Nieoczekiwanie powstaje tam tytułowy hotel dla zwierząt: psów, kotów, myszy i pająków, a także węża, wielbłąda i małpy. Każdy odcinek ukazuje perypetie związane z innym zwierzakiem.

W tym odcinku

W hotelu zjawia się mężczyzna z kilkudziesięcioma najbardziej jadowitymi stworzeniami świata. Co wieczór należy sprawdzać, czy wszystkie osobniki znajdują się w swoich terrariach. Tymczasem już pierwszej nocy okazuje się, że ich liczba się nie zgadza. Rodzina Miłobędzkich rozpoczyna poszukiwania kłopotliwych podopiecznych. Wówczas zjawia się Bury, któremu zależy na ponownej zamianie domów. Udaje przyjaciela, lecz Ola go demaskuje. Wychodzi na jaw, że nikt z Miłobędzkich nie chce wracać w góry.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)