Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Smutni (5/13)

Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Smutni (5/13)

serial obyczajowy Polska 2008   od 7 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Marta Bitner, Maciej Musiał
Reżyseria:Marek Stacharski
W skrócie:W hotelu zjawiają się kontrolerzy z sanepidu, państwo Smutni. Zuza przygarnia błąkającego się yorka. Podczas drugiej wizyty Smutnych okazuje się, że to ich zaginiona suczka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o rodzinie Miłobędzkich, w której skład wchodzą Ania (Jolanta Fraszyńska), Roman (Rafał Królikowski), trójka dzieci: Ola (Marta Bitner), Janek (Maciek Musiał) i Zuza (Kalina Janusiak) oraz przyszywany dziadek Franciszek Alba (Franciszek Pieczka). W wyniku kłopotów finansowych Miłobędzcy przenoszą się z Beskidów do podwarszawskiego domu z ogrodem. Nieoczekiwanie powstaje tam tytułowy hotel dla zwierząt: psów, kotów, myszy i pająków, a także węża, wielbłąda i małpy. Każdy odcinek ukazuje perypetie związane z innym zwierzakiem.

W tym odcinku

U Miłobędzkich zjawia się para kontrolerów z sanepidu - małżeństwo Smutnych. Chcą sprawdzić pozwolenia na działalność hotelu i jego techniczny stan. Ania i Roman podejrzewają, że to Bury nasłał na nich inspektorów. Kontrola sprawia jednak, że cała rodzina się mobilizuje. Miłobędzcy chcą w błyskawicznym tempie naprawić wszelkie usterki. Kiedy zabierają się do pracy, Zuza znajduje błąkającego się, zaniedbanego yorka. Postanawia go przygarnąć. W trakcie swojej ponownej wizyty Smutni zauważają psa. Okazuje się, że jest to ich ukochana suczka, która niedawno zaginęła. Odnalezienie pupila zmienia ich nastawienie do właścicieli hotelu. Pomimo stwierdzenia niedociągnięć, wydają pozwolenie na jego otwarcie.

Występują (pokaż wszystkich)