Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Olaf, Blondi i Myszka (3/13)

Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Olaf, Blondi i Myszka (3/13)

serial obyczajowy Polska 2008   od 7 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Marta Bitner, Maciej Musiał
Reżyseria:Marek Stacharski
W skrócie:Dzieci wzięły psa na przechowanie. Anna i Roman też przygarniają potrzebujące pomocy czworonogi. Miłobędzcy odkrywają, że opieka nad zwierzętami jest dochodowa. Otwierają hotel.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o rodzinie Miłobędzkich, w której skład wchodzą Ania (Jolanta Fraszyńska), Roman (Rafał Królikowski), trójka dzieci: Ola (Marta Bitner), Janek (Maciek Musiał) i Zuza (Kalina Janusiak) oraz przyszywany dziadek Franciszek Alba (Franciszek Pieczka). W wyniku kłopotów finansowych Miłobędzcy przenoszą się z Beskidów do podwarszawskiego domu z ogrodem. Nieoczekiwanie powstaje tam tytułowy hotel dla zwierząt: psów, kotów, myszy i pająków, a także węża, wielbłąda i małpy. Każdy odcinek ukazuje perypetie związane z innym zwierzakiem.

W tym odcinku

Do Miłobędzkich przybywają kolejni klienci, zachęceni starym szyldem, którym ich pociechy załatały dziurę w płocie. Dzieci zatajają przed rodzicami, że wzięły psa na przechowanie. Tymczasem Anna i Roman, każde z osobna i w tajemnicy przed pozostałymi członkami rodziny, przyjmują pod swój dach potrzebujące pomocy czworonogi. Gdy sprawa wychodzi na jaw, w domu zapanowuje chaos. Jednak wkrótce Miłobędzcy odkrywają, że opieka nad zwierzętami jest bardzo dochodowa. Ponieważ Romek wciąż pozostaje bez pracy, powraca pomysł prowadzenia hotelu.

Występują (pokaż wszystkich)