Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Konkurs piękności (12/13)

Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Konkurs piękności (12/13)

serial obyczajowy Polska 2008   od 7 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Marta Bitner, Maciej Musiał
Reżyseria:Marek Stacharski
W skrócie:Dzieci Miłobędzkich nie mogą pogodzić się z tym, w jaki sposób sąsiedzi traktują psy. Chcą zorganizować dla sąsiadów akcję edukacyjną oraz konkurs na najbardziej zadbanego burka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o rodzinie Miłobędzkich, w której skład wchodzą Ania (Jolanta Fraszyńska), Roman (Rafał Królikowski), trójka dzieci: Ola (Marta Bitner), Janek (Maciek Musiał) i Zuza (Kalina Janusiak) oraz przyszywany dziadek Franciszek Alba (Franciszek Pieczka). W wyniku kłopotów finansowych Miłobędzcy przenoszą się z Beskidów do podwarszawskiego domu z ogrodem. Nieoczekiwanie powstaje tam tytułowy hotel dla zwierząt: psów, kotów, myszy i pająków, a także węża, wielbłąda i małpy. Każdy odcinek ukazuje perypetie związane z innym zwierzakiem.

W tym odcinku

Dzieci z przerażeniem odkrywają, w jaki sposób traktuje się w okolicy wiejskie kundle. Maluchy postanawiają więc zorganizować dla sąsiadów akcję edukacyjną oraz konkurs na najbardziej zadbanego burka. Mimo wsparcia sponsorów i atrakcyjnych nagród, tylko Siemion zgłasza swoją Sunię do wyborów. Dla młodych Miłobędzkich jest to ogromne rozczarowanie. Na szczęście, szybko wpadają na nowy pomysł, który pozwoli im wykorzystać nagrody. Tym razem ocenie mają być poddane budy psów. Wybór najładniejszej okazuje się strzałem w dziesiątkę. Konkurs wygrywają ex aequo właściciele dwóch suczek: Siemion i treserka wilczurzycy Rezy. Psy korzystają z powstałego zamieszania i razem uciekają.

Występują (pokaż wszystkich)