Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Kocury (7/13)

Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Kocury (7/13)

5.5/10
serial obyczajowy Polska 2008   od 7 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Marta Bitner, Maciej Musiał
Reżyseria:Marek Stacharski
W skrócie:W hotelu zjawia się tygrysica z małym. Biznesmen z Wietnamu poprosił o przechowanie zwierząt na kilka godzin. Niestety, właściciel nie wraca. Ola zauważa, że koty czują się coraz gorzej...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o rodzinie Miłobędzkich, w której skład wchodzą Ania (Jolanta Fraszyńska), Roman (Rafał Królikowski), trójka dzieci: Ola (Marta Bitner), Janek (Maciek Musiał) i Zuza (Kalina Janusiak) oraz przyszywany dziadek Franciszek Alba (Franciszek Pieczka). W wyniku kłopotów finansowych Miłobędzcy przenoszą się z Beskidów do podwarszawskiego domu z ogrodem. Nieoczekiwanie powstaje tam tytułowy hotel dla zwierząt: psów, kotów, myszy i pająków, a także węża, wielbłąda i małpy. Każdy odcinek ukazuje perypetie związane z innym zwierzakiem.

W tym odcinku

W przeddzień imienin Anny w hotelu zjawiają się niecodzienni goście: tygrysica ze swoim małym. Pewien biznesmen z Wietnamu poprosił o przechowanie zwierząt podczas jego kilkugodzinnej nieobecności. Niestety, wyznaczony termin mija, a właściciel tygrysów nie wraca. Tymczasem Ola zauważa, że koty czują się coraz gorzej. Miłobędzcy postanawiają jechać po pomoc do zoo i zostawiają zwierzęta pod opieką dzieci. Gdy stan tygrysów się pogarsza, Ola namawia młodego stażystę z pobliskiej kliniki, by podjął się ich leczenia. Chłopak ratuje koty, a następnie zdaje ostatnie egzaminy na lekarza. Podczas przyjęcia Anny wychodzi na jaw, że egzotyczne zwierzęta zostały porzucone przez przemytników.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)