Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Falco (10/13)

Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Falco (10/13)

serial obyczajowy Polska 2008   od 7 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Marta Bitner, Maciej Musiał
Reżyseria:Marek Stacharski
W skrócie:Alba bierze na przechowanie sokoła wędrownego o imieniu Falco. Okazuje się, że je on tylko upolowaną przez siebie zdobycz. Za namową Janka Alba zaczyna wypuszczać drapieżnika na łowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o rodzinie Miłobędzkich, w której skład wchodzą Ania (Jolanta Fraszyńska), Roman (Rafał Królikowski), trójka dzieci: Ola (Marta Bitner), Janek (Maciek Musiał) i Zuza (Kalina Janusiak) oraz przyszywany dziadek Franciszek Alba (Franciszek Pieczka). W wyniku kłopotów finansowych Miłobędzcy przenoszą się z Beskidów do podwarszawskiego domu z ogrodem. Nieoczekiwanie powstaje tam tytułowy hotel dla zwierząt: psów, kotów, myszy i pająków, a także węża, wielbłąda i małpy. Każdy odcinek ukazuje perypetie związane z innym zwierzakiem.

W tym odcinku

Od znajomego sokolnika Alba bierze na przechowanie sokoła wędrownego o imieniu Falco. Z ptakiem są niestety same problemy. Okazuje się, że je on tylko upolowaną przez siebie zdobycz. Za namową Janka Alba, mimo że nie ma wymaganych zezwoleń, zaczyna regularnie wypuszczać drapieżnika na łowy. Falco szybko odzyskuje apetyt i siły. Gdy Alba z powodu złego stanu zdrowia musi iść do szpitala, ptakiem zaczyna opiekować się Janek.

Występują (pokaż wszystkich)