Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Do Warszawy (1/13)

Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Do Warszawy (1/13)

serial obyczajowy Polska 2008   od 7 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Marta Bitner, Maciej Musiał
Reżyseria:Marek Stacharski
W skrócie:Rodzina Miłobędzkich zmuszona jest do przeprowadzki. Ania z Romanem opuszczają gospodarstwo w Beskidach i zamieszkują pod Warszawą. Okazuje się, że obiecana willa to zaniedbany domek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o rodzinie Miłobędzkich, w której skład wchodzą Ania (Jolanta Fraszyńska), Roman (Rafał Królikowski), trójka dzieci: Ola (Marta Bitner), Janek (Maciek Musiał) i Zuza (Kalina Janusiak) oraz przyszywany dziadek Franciszek Alba (Franciszek Pieczka). W wyniku kłopotów finansowych Miłobędzcy przenoszą się z Beskidów do podwarszawskiego domu z ogrodem. Nieoczekiwanie powstaje tam tytułowy hotel dla zwierząt: psów, kotów, myszy i pająków, a także węża, wielbłąda i małpy. Każdy odcinek ukazuje perypetie związane z innym zwierzakiem.

W tym odcinku

Ze względu na poważne problemy finansowe rodzina Miłobędzkich zmuszona jest do przeprowadzki. Ania (Jolanta Fraszyńska) z Romanem (Rafał Królikowski) przystają na propozycję Burego - opuszczają swoje położone w Beskidach gospodarstwo, by zamieszkać pod Warszawą. Dzieci Ola (Marta Bitner), Janek (Maciek Musiał) i Zuza (Kalina Janusiak) bardzo niechętnie zostawiają malowniczą okolicę. Kiedy okazuje się, że obiecywana willa to stary, bardzo zaniedbany drewniany domek, którego lokatorem jest dość ekscentryczny Franciszek Alba (Franciszek Pieczka), rodzina jest załamana. Niebawem wychodzi na jaw, że biznesmen Bury oszukał Miłobędzkich.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także