Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Bratek (9/13)

Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Bratek (9/13)

serial obyczajowy Polska 2008   od 7 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Marta Bitner, Maciej Musiał
Reżyseria:Marek Stacharski
W skrócie:Dzieci Miłobędzkich dowiadują się, że Siemion chce sprzedać swojego ślepego, schorowanego konia na rzeź. Szkoda im zwierzęcia, więc starają się namówić rodziców, aby wykupili Bratka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o rodzinie Miłobędzkich, w której skład wchodzą Ania (Jolanta Fraszyńska), Roman (Rafał Królikowski), trójka dzieci: Ola (Marta Bitner), Janek (Maciek Musiał) i Zuza (Kalina Janusiak) oraz przyszywany dziadek Franciszek Alba (Franciszek Pieczka). W wyniku kłopotów finansowych Miłobędzcy przenoszą się z Beskidów do podwarszawskiego domu z ogrodem. Nieoczekiwanie powstaje tam tytułowy hotel dla zwierząt: psów, kotów, myszy i pająków, a także węża, wielbłąda i małpy. Każdy odcinek ukazuje perypetie związane z innym zwierzakiem.

W tym odcinku

Dzieci Miłobędzkich dowiadują się, że Siemion chce sprzedać swojego ślepego, schorowanego konia na rzeź. Szkoda im zwierzęcia, więc starają się namówić rodziców, aby wykupili Bratka, który w ten sposób powiększyłby grono domowych zwierzaków. Gdy rodzice tłumaczą, że cena znacznie przerasta ich finansowe możliwości, dzieci postanawiają samodzielnie zdobyć potrzebną sumę.

Występują (pokaż wszystkich)