Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Biszkopt (4/13)

Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Biszkopt (4/13)

serial obyczajowy Polska 2008   od 7 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Marta Bitner, Maciej Musiał
W skrócie:Pensjonat dla zwierząt zaczyna działalność, ale klienci nie dopisują. Alba opiekuje się małpką, Biszkoptem. Pomaga ona reklamować hotel, ale ucieka na przyjęcie, na którym są Anna i Roman.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o rodzinie Miłobędzkich, w której skład wchodzą Ania (Jolanta Fraszyńska), Roman (Rafał Królikowski), trójka dzieci: Ola (Marta Bitner), Janek (Maciek Musiał) i Zuza (Kalina Janusiak) oraz przyszywany dziadek Franciszek Alba (Franciszek Pieczka). W wyniku kłopotów finansowych Miłobędzcy przenoszą się z Beskidów do podwarszawskiego domu z ogrodem. Nieoczekiwanie powstaje tam tytułowy hotel dla zwierząt: psów, kotów, myszy i pająków, a także węża, wielbłąda i małpy. Każdy odcinek ukazuje perypetie związane z innym zwierzakiem.

W tym odcinku

Choć nie wszystko od strony formalnej zostało uregulowane, pensjonat dla zwierząt rozpoczyna swoją działalność. Niestety, klienci nie dopisują. Tymczasem Alba opiekuje się Biszkoptem - małpką swojego kolegi. Dzieci postanawiają więc reklamować hotel, spacerując z egzotycznym zwierzątkiem po okolicy. Tego samego dnia Anna i Roman udają się na przyjęcie do sąsiadów. W pewnym momencie, sympatyczną atmosferę garden party burzy zjawienie się Biszkopta, który uciekł Zuzi. Okazuje się, że małpka jest amatorką damskich błyskotek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także