x
Hotel Paradise 7 (15/48)

Hotel Paradise 7 (15/48)

reality show Polska 2023   od 12 lat
W skrócie:Single walczą o wygraną. Niektórzy z nich, jak Marvin, który po kilku dniach znajomości chciał pocałować Karolinę, dają się ponieść uczuciu. Klaudia El Dursi przygotuje nowe wyzwania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Atrakcyjni, odważni i interesujący single pojawiają się na egzotycznej, kolumbijskiej wyspie, by ponownie zawalczyć o wielką wygraną. W drodze do zwycięstwa będą łączyć się w pary, zawierać sojusze, eliminować przeciwników i dokonywać najcięższych wyborów. Już nie ma wątpliwości, że by przetrwać cotygodniowe Rajskie Rozdanie, należy znaleźć sobie pewnego towarzysza. W pokonywaniu kolejnych etapów gry niezwykle pomocna będzie Rajska Wyrocznia. Prowadząca program Klaudia El Dursi jak zawsze przygotuje dla mieszkańców hotelu wymagające konkurencje i zawiłe łamigłówki. Para, której uda się dotrzeć do finału, stanie na Ścieżce Lojalności. Wtedy okaże się, co jest ważniejsze - uczucia czy pieniądze. Nie zabraknie oczywiście błyskotliwych, trafnych i zabawnych komentarzy uwielbianego przez widzów Pana Lektora.

Single walczą o wygraną na kolumbijskiej wyspie. Niektórzy z nich, jak Marvin, który po kilku dniach znajomości chciał pocałować Karolinę, dają się ponieść uczuciu. Prowadząca Klaudia El Dursi jak zawsze przygotuje dla uczestników nowe wyzwania.

Zobacz także