Hotel 52 (88)

Hotel 52 (88)

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Filip Bobek, Kamil Kula, Krzysztof Kwiatkowski
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Do hotelu przyjeżdża 35-letnia architekt z synem. Kobieta nadużywa środków uspokajających. Tomasz postanawia interweniować. Łukasz dostaje propozycję poprowadzenia warsztatów kulinarnych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W siódmym sezonie serialu Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia spełnić swoje marzenie. Wyjeżdża do Nowego Jorku, by tam szkolić swoje umiejętności wokalne. Towarzyszy jej niedawno poślubiony mąż, Artur (Krzysztof Kwiatkowski). Mężczyzna wspiera żonę i pozostaje w stałym kontakcie z pracownikami hotelu, który pozostawili w rękach nowego szefa - Tomasza (Filip Bobek). Rusiecki, zachęcony wyróżnieniem, ubiega się o stanowisko menedżera Hotelu 52. Niestety, jego miejsce zajmuje Andrzej (Marek Bukowski). Wysocki boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Tymczasem Iwona (Magdalena Cielecka) liczy na to, że jej sopocki pensjonat zacznie przynosić zyski. Ich syn, Igor (Kamil Kula) samotnie wychowuje małego Krzysia. Marzena (Aleksandra Popławska) wyjechała do Azji, porzucając synka i jego ojca, któremu pomaga opiekunka Tośka (Anna Karczmarczyk). Marta próbuje dojść do siebie po rozwodzie z Kubą (Paweł Tomaszewski).

W tym odcinku

Do hotelu przyjeżdża rozwiedziona 35-letnia architekt Dorota (Edyta Olszówka) z 10-letnim synem Pawłem (Filip Szczepkowski). Chłopiec na krok nie odstępuje matki. Okazuje się, że kobieta nadużywa środków uspokajających i nasennych, przez które nie przychodzi na spotkanie ze zleceniodawcą. Tomasz, zaniepokojony nieobecnością kobiety, postanawia interweniować. Ratuje jej życie i wzywa lekarza. Paweł, który przyjął na siebie, przerastającą go rolę opiekuna mamy, boi się, że ją straci. W tej sytuacji na prośbę Rusieckiego Dorota udostępnia numer telefonu ojca Pawła. Tymczasem Łukasz dostaje propozycję poprowadzenia warsztatów kulinarnych. Wychodzi z pracy, narażając się Leszkowi i pozostałym kolegom. Tomasz nie rozumie, dlaczego Sara nie chce ślubu. Pod jego nieobecność Wyrzykowska odbiera telefon. Ktoś informuje ich, że Maria trafiła do szpitala. Marzena chce walczyć z Igorem o Krzysia. Tosia czuje, że jej związek jest zagrożony. Mimo ostrzeżeń Edyty Andrzej podpisuje dokumenty w sprawie kredytu. Tymczasem Artur informuje go, że amerykańskie biuro, za którego przedstawicielkę podaje się Edyta, nie ma swojej filii w Polsce. Wysocki postanawia to wyjaśnić. Nieco później Schmidt słyszy rozmowę Zimnocha (Peter Lucas) i Kubackiego (Piotr Jankowski). Dzięki niej dowiaduje się, jak naprawdę zginęli jej mąż i syn.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także