Hotel 52 (87)

Hotel 52 (87)

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Filip Bobek, Kamil Kula, Krzysztof Kwiatkowski
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Tomasz pyta Sarę, czy wyjdzie za niego za mąż. Otrzymuje dość zaskakującą odpowiedź. W hotelu zjawia się znany gwiazdor kina akcji. Okazuje się, że na co dzień mężczyzna jest pantoflarzem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W siódmym sezonie serialu Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia spełnić swoje marzenie. Wyjeżdża do Nowego Jorku, by tam szkolić swoje umiejętności wokalne. Towarzyszy jej niedawno poślubiony mąż, Artur (Krzysztof Kwiatkowski). Mężczyzna wspiera żonę i pozostaje w stałym kontakcie z pracownikami hotelu, który pozostawili w rękach nowego szefa - Tomasza (Filip Bobek). Rusiecki, zachęcony wyróżnieniem, ubiega się o stanowisko menedżera Hotelu 52. Niestety, jego miejsce zajmuje Andrzej (Marek Bukowski). Wysocki boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Tymczasem Iwona (Magdalena Cielecka) liczy na to, że jej sopocki pensjonat zacznie przynosić zyski. Ich syn, Igor (Kamil Kula) samotnie wychowuje małego Krzysia. Marzena (Aleksandra Popławska) wyjechała do Azji, porzucając synka i jego ojca, któremu pomaga opiekunka Tośka (Anna Karczmarczyk). Marta próbuje dojść do siebie po rozwodzie z Kubą (Paweł Tomaszewski).

W tym odcinku

Andrzej wraca wściekły znad morza. Tomasz pyta Sarę, czy wyjdzie za niego za mąż. Otrzymuje dość zaskakującą odpowiedź. Nad ranem w hotelu zjawia się 45-letni, ubrany w piżamę aktor (Jarosław Jakimowicz), odtwórca ról twardzieli. Mężczyzna, za którym podążają jego obecna i była żona (Anna Samusionek) oraz syn (Mateusz Rzeźniczak), twierdzi, że nie może wytrzymać we własnym domu. Okazuje się, że na co dzień jest zwykłym pantoflarzem. Aktor zamieszkuje w hotelu, gdzie uczy się do kolejnej roli. W przygotowaniach pomaga mu Lucyna. W końcu, zmuszony przez Andrzeja, postanawia rozmówić się z bliskimi. Tymczasem Edyta zakochuje się w Wysockim. Spędza z nim coraz więcej czasu. Ostrzega go przed Aleksandrem i prosi, żeby nie podpisywał dokumentów, które sama mu podsunęła. Igor dochodzi do wniosku, że Tosia daje mu poczucie bezpieczeństwa. Ma poczucie, że z dziewczyną i Krzysiem tworzą rodzinę. Niestety, pewnego dnia w jego mieszkaniu zjawia się Marzena.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także