Hotel 52 (84)

Hotel 52 (84)

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Filip Bobek, Kamil Kula, Krzysztof Kwiatkowski
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:W kuchni trwają przygotowania do nagrania programu kulinarnego. Tosia i Igor organizują przyjęcie z okazji urodzin Marty. W hotelu zatrzymuje się sławna wiolonczelistka Nina Rychter.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W siódmym sezonie serialu Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia spełnić swoje marzenie. Wyjeżdża do Nowego Jorku, by tam szkolić swoje umiejętności wokalne. Towarzyszy jej niedawno poślubiony mąż, Artur (Krzysztof Kwiatkowski). Mężczyzna wspiera żonę i pozostaje w stałym kontakcie z pracownikami hotelu, który pozostawili w rękach nowego szefa - Tomasza (Filip Bobek). Rusiecki, zachęcony wyróżnieniem, ubiega się o stanowisko menedżera Hotelu 52. Niestety, jego miejsce zajmuje Andrzej (Marek Bukowski). Wysocki boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Tymczasem Iwona (Magdalena Cielecka) liczy na to, że jej sopocki pensjonat zacznie przynosić zyski. Ich syn, Igor (Kamil Kula) samotnie wychowuje małego Krzysia. Marzena (Aleksandra Popławska) wyjechała do Azji, porzucając synka i jego ojca, któremu pomaga opiekunka Tośka (Anna Karczmarczyk). Marta próbuje dojść do siebie po rozwodzie z Kubą (Paweł Tomaszewski).

W tym odcinku

W kuchni trwają przygotowania do nagrania programu kulinarnego. Łukasz kłóci się z fryzjerem, który chce zmienić jego wizerunek. Tosia i Igor organizują przyjęcie niespodziankę z okazji urodzin Marty. Lucy nadmiernie interesuje się przygotowaniami. W hotelu zatrzymuje się światowej sławy wiolonczelistka, Nina Rychter (Dominika Ostałowska). W restauracji zostaje zagadnięta przez Hanię (Irena Melcer). Wkrótce artystka poznaje prawdziwe powody zainteresowania kobiety jej karierą i życiem. Personel przygotowuje się do przyjęcia. Pracownicy chcą wyjść wcześniej z pracy, ale Andrzej żąda od nich poważnego podejścia do obowiązków. Po powrocie do domu Wysocki dzwoni do Iwony. Ponieważ ta nie odbiera, postanawia porozmawiać z Edytą. Kobieta proponuje mu spotkanie z kontrahentem, który zajmuje się przebudową hoteli. Wysocki prosi ja o czas do namysłu. W drodze na rozmowę o pracę Maria wpada na Haberskiego. Detektyw domaga się od niej wypłaty wynagrodzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także