Hotel 52 (81)

Hotel 52 (81)

5.6/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Filip Bobek, Kamil Kula, Krzysztof Kwiatkowski
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Maria odwiedza Tomasza w pracy. Okazuje się, że została wyśledzona przez Haberskiego. Wyznaje, że mąż ją bił. Rusiecki postanawia ulokować byłą narzeczoną w rezerwowej części hotelu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W siódmym sezonie serialu Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia spełnić swoje marzenie. Wyjeżdża do Nowego Jorku, by tam szkolić swoje umiejętności wokalne. Towarzyszy jej niedawno poślubiony mąż, Artur (Krzysztof Kwiatkowski). Mężczyzna wspiera żonę i pozostaje w stałym kontakcie z pracownikami hotelu, który pozostawili w rękach nowego szefa - Tomasza (Filip Bobek). Rusiecki, zachęcony wyróżnieniem, ubiega się o stanowisko menedżera Hotelu 52. Niestety, jego miejsce zajmuje Andrzej (Marek Bukowski). Wysocki boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Tymczasem Iwona (Magdalena Cielecka) liczy na to, że jej sopocki pensjonat zacznie przynosić zyski. Ich syn, Igor (Kamil Kula) samotnie wychowuje małego Krzysia. Marzena (Aleksandra Popławska) wyjechała do Azji, porzucając synka i jego ojca, któremu pomaga opiekunka Tośka (Anna Karczmarczyk). Marta próbuje dojść do siebie po rozwodzie z Kubą (Paweł Tomaszewski).

W tym odcinku

W drodze do Warszawy Andrzej pomaga Edycie (Karolina Nolbrzak), której samochód złapał gumę. Nowo poznana kobieta, w podzięce zaprasza go na kawę. Tymczasem w Hotelu 52 zatrzymują się Turowiakowie: Marcin (Piotr Cyrwus) z żoną (Grażyna Błęcka-Kolska) i córką (Paulina Komenda). Czekają na Piotra, który wraca z zagranicznych studiów. Marcin widzi w synu następcę, który poprowadzi rodzinny interes. Niestety wkrótce okazuje się, że chłopak ma inne plany. Igor coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Martą, która pomaga mu zajmować się Krzysiem. Maria odwiedza Tomasza w pracy. Została wyśledzona przez Haberskiego. Wyznaje, że mąż ją bił. Rusiecki postanawia ulokować byłą narzeczoną w rezerwowej części hotelu. W kuchni trwają nagrania do programu, w którym występuje Łukasz. W świetle kamer chłopak traci rezon. Po dotarciu do stolicy, Andrzej informuje Tomasza, że zgodnie z decyzją Natalii, zostaje menedżerem hotelu. Na prośbę Wysockiego Rusiecki zwołuje zebranie personelu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)