Hotel 52 (79)

Hotel 52 (79)

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Beata Ścibakówna, Marek Bukowski, Julia Rosnowska, Filip Bobek
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Tomasz zostaje kierownikiem hotelu. Mężczyznę odwiedza prywatny detektyw. Poszukuje Marii, byłej ukochanej konsjerża, która zniknęła bez śladu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W siódmym sezonie serialu Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia spełnić swoje marzenie. Wyjeżdża do Nowego Jorku, by tam szkolić swoje umiejętności wokalne. Towarzyszy jej niedawno poślubiony mąż, Artur (Krzysztof Kwiatkowski). Mężczyzna wspiera żonę i pozostaje w stałym kontakcie z pracownikami hotelu, który pozostawili w rękach nowego szefa - Tomasza (Filip Bobek). Rusiecki, zachęcony wyróżnieniem, ubiega się o stanowisko menedżera Hotelu 52. Niestety, jego miejsce zajmuje Andrzej (Marek Bukowski). Wysocki boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Tymczasem Iwona (Magdalena Cielecka) liczy na to, że jej sopocki pensjonat zacznie przynosić zyski. Ich syn, Igor (Kamil Kula) samotnie wychowuje małego Krzysia. Marzena (Aleksandra Popławska) wyjechała do Azji, porzucając synka i jego ojca, któremu pomaga opiekunka Tośka (Anna Karczmarczyk). Marta próbuje dojść do siebie po rozwodzie z Kubą (Paweł Tomaszewski).

W tym odcinku

Marta rozwodzi się z Kubą. W sądzie towarzyszy jej Artur, którzy przyjechał z USA, aby jej pomóc. Pod nieobecność Natalii obowiązki menadżera hotelu pełni Tomasz, który świetnie odnajduje się w tej roli. W recepcji pracują Sara i Marta. Miejsce Kuby zajmuje sympatyczny, ale nieporadny Sebastian (Amin Bensalem). W hotelu melduje się pilot Andrzej Radecki (Tomasz Karolak). Mężczyzna chciałby spędzić swoje 40. urodziny w towarzystwie którejś z byłych kochanek. Gdy nie udaje mu się zrealizować planu, postanawia samotnie wypić drinka w hotelowej restauracji. Tam wpada na Izę (Katarzyna Kołeczek), z którą romansował przed trzema laty. Poznaje również jej syna Maksa (Eryk Praśko). Spotkanie odmienia jego życie. Tymczasem, sytuacja Iwony i Andrzeja się pogarsza. Brakuje im pieniędzy na sopocki pensjonat. Igor razem z 2-letnim Krzysiem przenosi się do Warszawy. Ma nadzieję, że dzięki znajomym zdobędzie pracę w Hotelu 52. Tomasza odwiedza prywatny detektyw (Wojciech Brzeziński). Szuka Marii (Weronika Rosati), byłej ukochanej konsjerża, której szuka jej mąż. Rusiecki jest poruszony tym spotkaniem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także