Hotel 52 (78)

Hotel 52 (78)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Robert Gonera, Laura Samojłowicz, Krzysztof Kwiatkowski, Magdalena Lamparska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka, Łukasz Wiśniewski, Radosław Piwowarski
W skrócie:Kajtek nauczył personel kilku kroków tanecznych. Sara, Marta, Lucy i Jola w wolnej chwili ćwiczą ten układ. W hotelu pojawia się Hubert Perski, dawny znajomy Sary. Mieli ze sobą romans.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja szóstego sezonu zaczyna się kilka miesięcy po pożarze w Hotelu 52. Straty nie są duże, dlatego wkrótce w recepcji pojawiają się nowi, często ekscentryczni goście. Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia porzucić malarstwo na rzecz śpiewania. Nowej pasji poświęci się bez reszty. Jej związek z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski) zostanie ponownie poddany ciężkiej próbie. Duża w tym zasługa nowego adoratora, który pojawi się w otoczeniu Lipskiej. Sporo zamieszania w życie personelu wprowadzi nowa menedżer hotelowej restauracji, Beata (Ada Fijał), była żona Andrzeja Wysockiego (Marek Bukowski). Wzmocniony zostanie także personel. Pracę w hotelu rozpocznie Tomasz Rusiecki (Filip Bobek). Mężczyzna będzie stronił od kobiet i kontaktów z pozostałymi członkami personelu. Obok Marty (Magdalena Lamparska) w recepcji stanie Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio). Pewna siebie kokietka będzie odrzucać zaloty kolejny adoratorów, aż trafi na tego jedynego.

W tym odcinku

Kajtek nauczył personel kilku kroków tanecznych. Sara, Marta, Lucy i Jola w każdej wolnej chwili ćwiczą poznany układ choreograficzny. Także Beata i Robert z pasją powtarzają wyuczone ruchy, przy okazji jawnie ze sobą flirtując. Tymczasem w Hotelu 52 pojawia się Hubert Perski (Robert Gonera), dawny znajomy Sary. Okazuje się, że oboje mieli ze sobą romans. Mężczyzna obiecywał jej nawet ślub. Niestety, marzenia o wspólnym życiu rozwiała jego żona, która doniosła na Sarę jej rodzicom, prosząc, by zrobili porządek z córką. Teraz Hubert próbuje odzyskać zaufanie recepcjonistki, co wzbudza zazdrość Tomasza. W efekcie dochodzi między nimi do bójki. Andrzej oznajmia Natalii, że razem z Iwoną zamierza otworzyć pensjonat nad morzem. Rodzice Łukasza składają mu niezapowiedzianą wizytę. Chcą go zabrać do domu. Chłopak musi bowiem rozpocząć przygotowania do matury i studiów prawniczych. On jednak nie zamierza nigdzie wyjeżdżać. Oznajmia rodzicom, że chce rozwijać się jako... kucharz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także