Hotel 52 (77)

Hotel 52 (77)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Ewa Kaim, Marysia Pawłowska, Rafał Maćkowiak, Laura Samojłowicz
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka, Łukasz Wiśniewski, Radosław Piwowarski
W skrócie:W Hotelu 52 ma odbyć się pokaz kolekcji bielizny. Natalia proponuje Arturowi stanowisko menedżera w Hotelu 52. Lucy szerzy plotki o rzekomej sprzedaży hotelu przez Natalię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja szóstego sezonu zaczyna się kilka miesięcy po pożarze w Hotelu 52. Straty nie są duże, dlatego wkrótce w recepcji pojawiają się nowi, często ekscentryczni goście. Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia porzucić malarstwo na rzecz śpiewania. Nowej pasji poświęci się bez reszty. Jej związek z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski) zostanie ponownie poddany ciężkiej próbie. Duża w tym zasługa nowego adoratora, który pojawi się w otoczeniu Lipskiej. Sporo zamieszania w życie personelu wprowadzi nowa menedżer hotelowej restauracji, Beata (Ada Fijał), była żona Andrzeja Wysockiego (Marek Bukowski). Wzmocniony zostanie także personel. Pracę w hotelu rozpocznie Tomasz Rusiecki (Filip Bobek). Mężczyzna będzie stronił od kobiet i kontaktów z pozostałymi członkami personelu. Obok Marty (Magdalena Lamparska) w recepcji stanie Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio). Pewna siebie kokietka będzie odrzucać zaloty kolejny adoratorów, aż trafi na tego jedynego.

W tym odcinku

Sara jest ostatnio w bardzo dobrym nastroju. To dzięki Tomaszowi, z którym zaczęła się spotykać. Niebawem ich relacje ulegają pogorszeniu. Wszystko przez Lucy i jej niewyparzony język. Tymczasem w Hotelu 52 ma odbyć się pokaz najnowszej kolekcji bielizny słynnego projektanta Makarego Wolskiego (Rafał Maćkowiak). Z tego powodu zjawiają się tu Liliana (Ewa Kaim), właścicielka agencji modelek, oraz jej asystentka i jednocześnie pasierbica Asia (Marysia Pawłowska). Obie panie nie lubią się i nie przepuszczą żadnej okazji, by sobie dokuczyć. Gdy Asia znajduje w telefonie macochy romantyczny SMS od Makarego, postanawia zdemaskować ją przed swoim ojcem (Radosław Pazura). Natalia proponuje Arturowi stanowisko menedżera w Hotelu 52. Uważa, że wspólna praca dobrze wpłynęłaby na ich związek. Tymczasem Łukasz staje się coraz bardziej popularny jako kucharz. Zyskuje nawet wiernego sympatyka. Wkrótce okazuje się, że tajemniczy fan ma wobec niego pewne plany. Lucy szerzy plotki o planowanej sprzedaży hotelu przez Natalię. Radzi członkom personelu, by zaczęli szukać nowego zajęcia. Marta jest zrozpaczona tą informacją. Dla niej, młodej mężatki, zwolnienie oznaczałoby poważne problemy finansowe. Artur w tajemnicy prosi Roberta o pomoc w zorganizowaniu zaręczyn.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)