Hotel 52 (76)

Hotel 52 (76)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jerzy Schejbal, Katarzyna Sawczuk, Anna Radwan, Laura Samojłowicz
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka, Łukasz Wiśniewski, Radosław Piwowarski
W skrócie:Trwają przygotowania do ślubu Marty i Kuby. Personel gromadzi się w kantynie, by jeszcze przed uroczystością złożyć młodej parze życzenia i przekazać prezent - bilety na wycieczkę do Paryża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 22 lipca
za 12 dni
8:00 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Akcja szóstego sezonu zaczyna się kilka miesięcy po pożarze w Hotelu 52. Straty nie są duże, dlatego wkrótce w recepcji pojawiają się nowi, często ekscentryczni goście. Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia porzucić malarstwo na rzecz śpiewania. Nowej pasji poświęci się bez reszty. Jej związek z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski) zostanie ponownie poddany ciężkiej próbie. Duża w tym zasługa nowego adoratora, który pojawi się w otoczeniu Lipskiej. Sporo zamieszania w życie personelu wprowadzi nowa menedżer hotelowej restauracji, Beata (Ada Fijał), była żona Andrzeja Wysockiego (Marek Bukowski). Wzmocniony zostanie także personel. Pracę w hotelu rozpocznie Tomasz Rusiecki (Filip Bobek). Mężczyzna będzie stronił od kobiet i kontaktów z pozostałymi członkami personelu. Obok Marty (Magdalena Lamparska) w recepcji stanie Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio). Pewna siebie kokietka będzie odrzucać zaloty kolejny adoratorów, aż trafi na tego jedynego.

W tym odcinku

Trwają przygotowania do ślubu Marty i Kuby. Personel gromadzi się w kantynie, by jeszcze przed uroczystością złożyć młodej parze życzenia i przekazać prezent - bilety na weekendową wycieczkę do Paryża. Podczas ceremonii dochodzi do spięcia między matkami państwa młodych. Atmosferę rozładowuje Natalia. W hotelu zjawiają się żałobnicy opłakujący śmierć Mariana (Jerzy Schejbal), najstarszego członka rodziny. Organizacją pogrzebu zajmuje się jego wnuczka Kasia (Katarzyna Sawczuk), córka Grażyny (Anna Radwan). Wynajęła ona pokoje dla swojej ciotki Zyty (Hanna Śleszyńska) i wujka Romana (Paweł Pabisiak). Rodzeństwo od lat jest ze sobą skonfliktowane i nawet w takiej chwili nie potrafi normalnie ze sobą rozmawiać. Tymczasem okazuje się, że Marian wcale nie umarł. Z pomocą wnuczki sfingował swoją śmierć. Miał bowiem nadzieję, że pogrzeb będzie dobrą okazją, by jego dzieci w końcu się pogodziły. Niestety, był w błędzie. Tomasz proponuje Sarze spotkanie. Chce wyjaśnić wszystkie nieporozumienia między nimi. Natalia postanawia przerwać trasę koncertową z zespołem, by zająć się hotelem i uporządkować swoje życie osobiste. Prosi także Kajtka, by się od niej wyprowadził. Robert unika Beaty. Wciąż myśli o tragicznie zmarłej żonie i dziecku, co nie pozwala mu rozpocząć nowego związku. Krajewskiej na nim zależy, dlatego próbuje pomóc mu zapomnieć o traumatycznych przeżyciach.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także