Hotel 52 (75)

Hotel 52 (75)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Marcin Przybylski, Szymon Budzyk, Konrad Marszałek, Laura Samojłowicz
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka, Łukasz Wiśniewski, Radosław Piwowarski
W skrócie:Dzięki Beacie Łukasz zostaje pomocnikiem kucharza.Tymczasem w hotelowej restauracji powstaje program o gotowaniu Vincenta Kozłowskiego. Wychodzi na jaw, że jest to dawny znajomy Leszka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja szóstego sezonu zaczyna się kilka miesięcy po pożarze w Hotelu 52. Straty nie są duże, dlatego wkrótce w recepcji pojawiają się nowi, często ekscentryczni goście. Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia porzucić malarstwo na rzecz śpiewania. Nowej pasji poświęci się bez reszty. Jej związek z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski) zostanie ponownie poddany ciężkiej próbie. Duża w tym zasługa nowego adoratora, który pojawi się w otoczeniu Lipskiej. Sporo zamieszania w życie personelu wprowadzi nowa menedżer hotelowej restauracji, Beata (Ada Fijał), była żona Andrzeja Wysockiego (Marek Bukowski). Wzmocniony zostanie także personel. Pracę w hotelu rozpocznie Tomasz Rusiecki (Filip Bobek). Mężczyzna będzie stronił od kobiet i kontaktów z pozostałymi członkami personelu. Obok Marty (Magdalena Lamparska) w recepcji stanie Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio). Pewna siebie kokietka będzie odrzucać zaloty kolejny adoratorów, aż trafi na tego jedynego.

W tym odcinku

Dzięki Beacie Łukasz zostaje pomocnikiem kucharza. Ma teraz szansę rozwinąć swój talent kulinarny. Tymczasem w hotelowej restauracji powstaje program o gotowaniu Vincenta Kozłowskiego (Marcin Przybylski). Wychodzi na jaw, że jest to dawny znajomy Leszka. Mężczyźni od lat są skonfliktowani. Podczas przerwy w nagraniach okazuje się, że Łukasz świetnie wypada przed kamerą. Andrzej pojawia się w pracy pijany. Beata odwozi go do domu. Lucy uważa, że mężczyzna ma romans z byłą żoną. Natalia i jej zespół są w trasie koncertowej. Właściciel klubu prosi, by grali mniej wymagający repertuar. Chodzi mu o disco polo. Marta dostrzega, że Sara unika Tomasza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także