Hotel 52 (72)

Hotel 52 (72)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Joanna Koroniewska, Marcin Stec, Ewa Wencel, Laura Samojłowicz
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka, Łukasz Wiśniewski, Radosław Piwowarski
W skrócie:W hotelu zjawia się ksiądz razem ze swoją... partnerką. Pojawia się też chłopak, który spowodował pożar w hotelu. Jego ojciec chce, by wynagrodził straty, pracując teraz za darmo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja szóstego sezonu zaczyna się kilka miesięcy po pożarze w Hotelu 52. Straty nie są duże, dlatego wkrótce w recepcji pojawiają się nowi, często ekscentryczni goście. Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia porzucić malarstwo na rzecz śpiewania. Nowej pasji poświęci się bez reszty. Jej związek z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski) zostanie ponownie poddany ciężkiej próbie. Duża w tym zasługa nowego adoratora, który pojawi się w otoczeniu Lipskiej. Sporo zamieszania w życie personelu wprowadzi nowa menedżer hotelowej restauracji, Beata (Ada Fijał), była żona Andrzeja Wysockiego (Marek Bukowski). Wzmocniony zostanie także personel. Pracę w hotelu rozpocznie Tomasz Rusiecki (Filip Bobek). Mężczyzna będzie stronił od kobiet i kontaktów z pozostałymi członkami personelu. Obok Marty (Magdalena Lamparska) w recepcji stanie Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio). Pewna siebie kokietka będzie odrzucać zaloty kolejny adoratorów, aż trafi na tego jedynego.

W tym odcinku

Natalia przygotowuje się do trasy koncertowej. Każdą wolną chwilę poświęca na próby. W efekcie spędza coraz mniej czasu z Arturem. Ten zaczyna tracić cierpliwość. W hotelu zjawia się ksiądz Bartek (Marcin Stec) razem ze swoją... partnerką Dianą (Joanna Koroniewska). Są parą od ponad dwóch lat, ale mężczyzna zastanawia się, czy powinien kontynuować ten związek. Na specjalną prośbę dostaje osobny pokój. Niebawem duchownego odwiedzają Krystyna (Elżbieta Czerwińska), Anna (Lidia Bogaczówna) i Marzena (Ewa Wencel). Panie przybyły do Warszawy z poważną misją - zamierzają uratować Bartka przed wiecznym potępieniem. Tymczasem w recepcji pojawia się Łukasz (Maciej Musiał), chłopak, który spowodował pożar w Hotelu 52. Jego ojciec uznał, że powinien on zrekompensować Natalii poniesione straty, pracując za darmo. Lipska postanawia zatrudnić go jako sprzątacza. Leszek i Żenia nie szczędzą mu złośliwości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)