Hotel 52 (71)

Hotel 52 (71)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Maria Góralczyk, Laura Samojłowicz
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka, Łukasz Wiśniewski, Radosław Piwowarski
W skrócie:W hotelu zjawiają się Maciej i Agata. Niestety, pojawia się też Malwina... Natalia zgadza się zaśpiewać podczas występu zespołu Kajtka. Dochodzi do starcia Artura z tancerzem...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja szóstego sezonu zaczyna się kilka miesięcy po pożarze w Hotelu 52. Straty nie są duże, dlatego wkrótce w recepcji pojawiają się nowi, często ekscentryczni goście. Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia porzucić malarstwo na rzecz śpiewania. Nowej pasji poświęci się bez reszty. Jej związek z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski) zostanie ponownie poddany ciężkiej próbie. Duża w tym zasługa nowego adoratora, który pojawi się w otoczeniu Lipskiej. Sporo zamieszania w życie personelu wprowadzi nowa menedżer hotelowej restauracji, Beata (Ada Fijał), była żona Andrzeja Wysockiego (Marek Bukowski). Wzmocniony zostanie także personel. Pracę w hotelu rozpocznie Tomasz Rusiecki (Filip Bobek). Mężczyzna będzie stronił od kobiet i kontaktów z pozostałymi członkami personelu. Obok Marty (Magdalena Lamparska) w recepcji stanie Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio). Pewna siebie kokietka będzie odrzucać zaloty kolejny adoratorów, aż trafi na tego jedynego.

W tym odcinku

W hotelu zjawiają się Maciej Smalik (Łukasz Płoszajski) i jego dziewczyna Agata (Maria Góralczyk). Para zamierza spędzić w Warszawie trzy romantyczne dni. Niestety, plany mężczyzny krzyżuje pojawienie się Malwiny (Aneta Zając), z którą także się spotyka. Maciej musi się bardzo postarać, by ukryć prawdę przed obiema kobietami. Beata postanawia rozszerzyć zakres działalności hotelowej kuchni na usługi cateringowe. Zachwycona pomysłem Natalia musi skonsultować to z Iwoną. Krajewska jest przekonana, że Szwed odrzuci jej propozycję z zazdrości o Andrzeja. Natalia zgadza się zaśpiewać podczas występu zespołu Kajtka. W związku z tym dochodzi do starcia Artura z tancerzem. Górski ma do niego pretensje, że ten ingeruje w życie jego dziewczyny. Beata idzie z Robertem na randkę. Mężczyzna zabiera ją do... budki z kebabami. Tomek ignoruje Sarę, a jeśli już się do niej odezwie, to po to, by ją skrytykować. Zachowanie mężczyzny intryguje przyzwyczajoną do ciągłej adoracji dziewczynę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)