Hotel 52 (70)

Hotel 52 (70)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Anna Cieślak, Piotr Polak, Laura Samojłowicz, Krzysztof Kwiatkowski
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka, Łukasz Wiśniewski, Radosław Piwowarski
W skrócie:Janusz i Magda przyjechali do Warszawy do kliniki leczenia niepłodności. Pod nieobecność Iwony Andrzej pomaga Natalii w prowadzeniu hotelu. Lucy podejrzewa, że Lipska z nim romansuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja szóstego sezonu zaczyna się kilka miesięcy po pożarze w Hotelu 52. Straty nie są duże, dlatego wkrótce w recepcji pojawiają się nowi, często ekscentryczni goście. Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia porzucić malarstwo na rzecz śpiewania. Nowej pasji poświęci się bez reszty. Jej związek z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski) zostanie ponownie poddany ciężkiej próbie. Duża w tym zasługa nowego adoratora, który pojawi się w otoczeniu Lipskiej. Sporo zamieszania w życie personelu wprowadzi nowa menedżer hotelowej restauracji, Beata (Ada Fijał), była żona Andrzeja Wysockiego (Marek Bukowski). Wzmocniony zostanie także personel. Pracę w hotelu rozpocznie Tomasz Rusiecki (Filip Bobek). Mężczyzna będzie stronił od kobiet i kontaktów z pozostałymi członkami personelu. Obok Marty (Magdalena Lamparska) w recepcji stanie Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio). Pewna siebie kokietka będzie odrzucać zaloty kolejny adoratorów, aż trafi na tego jedynego.

W tym odcinku

Artur kłóci się z Natalią. Nie chce, by Kajtek u nich mieszkał. W Hotelu 52 zatrzymują się Janusz (Piotr Polk) i Magda (Anna Cieślak). Para przyjechała do Warszawy na wizytę w klinice leczenia niepłodności. Mężczyzna, który ma dziecko z poprzedniego związku, zamierza poddać się badaniom. Jest przekonany, że nic mu nie dolega. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna. Andrzej, pod nieobecność Iwony, pomaga Natalii w prowadzeniu hotelu. Jest dla niej również wsparciem psychicznym. Lucy zaczyna podejrzewać, że Lipska romansuje z Wysockim. On tymczasem po raz kolejny wdaje się w awanturę z Beatą. Kobieta zarzuca mu, że chce wykorzystać wyjazd Iwony do zwiększenia swoich wpływów w hotelu. Wkrótce z jej ust pada zaskakujące wyznanie. Natalia po całym dniu spędzonym w urzędach spotyka Kajtka. Chłopak zabiera ją na trening swojej grupy tanecznej. Lipska tak dobrze się bawi, że postanawia zaprosić wszystkich do swojego domu na imprezę. Gdy Artur wraca z wyjazdu służbowego, jest zaskoczony obecnością znajomych Kajtka. Robert zaprasza Beatę na randkę. Podczas spotkania dochodzi między nimi do zbliżenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)