Hotel 52 (69)

Hotel 52 (69)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Natalia Keber, Jakub Zdrójkowski, Adam Pater, Elżbieta Romanowska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka, Łukasz Wiśniewski, Radosław Piwowarski
W skrócie:Iwona nie może uwierzyć, że jej syn uciekł od pogrążonej w depresji Marzeny. Wkrótce Igor odbiera telefon od sąsiadki z Niemiec, że Marzena próbowała popełnić samobójstwo. Postanawia wrócić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja szóstego sezonu zaczyna się kilka miesięcy po pożarze w Hotelu 52. Straty nie są duże, dlatego wkrótce w recepcji pojawiają się nowi, często ekscentryczni goście. Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia porzucić malarstwo na rzecz śpiewania. Nowej pasji poświęci się bez reszty. Jej związek z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski) zostanie ponownie poddany ciężkiej próbie. Duża w tym zasługa nowego adoratora, który pojawi się w otoczeniu Lipskiej. Sporo zamieszania w życie personelu wprowadzi nowa menedżer hotelowej restauracji, Beata (Ada Fijał), była żona Andrzeja Wysockiego (Marek Bukowski). Wzmocniony zostanie także personel. Pracę w hotelu rozpocznie Tomasz Rusiecki (Filip Bobek). Mężczyzna będzie stronił od kobiet i kontaktów z pozostałymi członkami personelu. Obok Marty (Magdalena Lamparska) w recepcji stanie Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio). Pewna siebie kokietka będzie odrzucać zaloty kolejny adoratorów, aż trafi na tego jedynego.

W tym odcinku

Iwona nie może uwierzyć, że jej syn uciekł do Polski od pogrążonej w depresji Marzeny. Wkrótce Igor odbiera telefon od sąsiadki z Niemiec. Okazuje się, że Marzena próbowała popełnić samobójstwo. Chłopak postanawia wrócić do Hanoweru. Iwona jedzie razem z nim. Beata chce zrezygnować z pracy w hotelu, gdyż nie może znieść przypadkowych spotkań z Andrzejem. Natalia próbuje namówić ją do zmiany decyzji. Kuba rezerwuje termin ślubu w urzędzie stanu cywilnego. Razem z Martą zastanawia się, kogo wziąć na świadków. Tymczasem do Hotelu 52 przybywa Jeremi (Adam Pater) razem z dwójką swoich dzieci: dwunastoletnim Bartkiem (Jakub Zdrójkowski) i trzy lata młodszą Małgosią (Natalia Keber). Gdy ich ojciec przebywa na spotkaniu biznesowym, oni urządzają casting na... nową mamę. Zapraszają na spotkanie kobiety (Elżbieta Romanowska, Agnieszka Judycka), z którymi wcześniej korespondowały mailowo, podszywając się pod ojca. Wracając do domu, Natalia spotyka Kajtka, którego rodzice wyrzucili z mieszkania. Zakłopotana Lipska postanawia mu pomóc. Krzyżuje to plany Artura. Przygotował on bowiem na ten wieczór romantyczną kolację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)