Hotel 52 (58)

Hotel 52 (58)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Ewelina Serafin de la Cruz, Cezary Żak, Laura Samojłowicz, Krzysztof Kwiatkowski
Reżyseria:Wojciech Pacyna, Franco de Pena, Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:W hotelu zjawiają się Adrianna i Lesław, wracający z festiwalu w Rzeszowie. Ona jest zachwycona. Wbrew przepisom ściąga do apartamentu troje znajomych. Kuba dostaje 150 zł za dyskrecję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii pracowników Hotelu 52 i ich przyjaciół. Marta (Magdalena Lamparska), pracująca do tej pory jako kelnerka, dostanie awans na stanowisko recepcjonistki. Artur (Krzysztof Kwiatkowski) przyjmie propozycję Eryka Kosińskiego (Lech Mackiewicz) i zostanie menedżerem nowo powstającego hotelu. Natalia (Laura Samojłowicz) z trudem zaakceptuje jego decyzję. W hotelu pojawią się też nowi pracownicy: konsjerż Marcin (Antoni Paradowski), dawny przyjaciel Lipskiej, oraz recepcjonista Damian (Krystian Kukułka), który zasłynie dawaniem dobrych rad każdemu z gości. Chłopakowi spodoba się Marta, co z kolei wzbudzi zazdrość Kuby (Paweł Tomaszewski).

W tym odcinku

W hotelu zjawiają się Adrianna (Ewelina Serafin) i Lesław (Cezary Żak). Para wraca właśnie z festiwalu w Rzeszowie. Kobieta jest zachwycona z możliwości spędzenia nocy w tak ekskluzywnym hotelu. Wbrew przepisom ściąga do apartamentu troje znajomych. Kuba dostaje 150 zł za to, że nie powie nikomu o nielegalnych lokatorach. Igor musi opuścić hotelowy pokój, który ostatnio zajmował, z powodu nadprogramowej liczby gości. W kuchni trafia na Wiktora. Ten proponuje mu nocleg w swoim apartamencie. Szwed się zgadza. Decyzja ta ma dla niego przykre konsekwencje - zostaje bowiem posądzony o świadczenie płatnych usług seksualnych. Andrzej w tajemnicy przed Igorem i Michałem odwiedza Marzenę. Kobieta nie jest w najlepszej formie. Artur dostaje propozycję wyjazdu do Wiednia na spotkanie z menedżerem hotelu Triest. Natalia zaczyna zazdrościć Górskiemu sukcesów. Boi się, że praca stanie się dla niego najważniejsza. Sytuację próbuje wykorzystać Marcin, który chce uwieść swoją szefową.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także