Hotel 52 (57)

Hotel 52 (57)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Ewa Kutynia, Marcin Piętowski, Joanna Sydor, Laura Samojłowicz
Reżyseria:Wojciech Pacyna, Franco de Pena, Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Andrzej i Iwona postanawiają oderwać się o codziennych obowiązków. Idą na spacer. Michał zdobywa numer telefonu Marzeny i pod pretekstem spraw służbowych umawia się z nią na spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii pracowników Hotelu 52 i ich przyjaciół. Marta (Magdalena Lamparska), pracująca do tej pory jako kelnerka, dostanie awans na stanowisko recepcjonistki. Artur (Krzysztof Kwiatkowski) przyjmie propozycję Eryka Kosińskiego (Lech Mackiewicz) i zostanie menedżerem nowo powstającego hotelu. Natalia (Laura Samojłowicz) z trudem zaakceptuje jego decyzję. W hotelu pojawią się też nowi pracownicy: konsjerż Marcin (Antoni Paradowski), dawny przyjaciel Lipskiej, oraz recepcjonista Damian (Krystian Kukułka), który zasłynie dawaniem dobrych rad każdemu z gości. Chłopakowi spodoba się Marta, co z kolei wzbudzi zazdrość Kuby (Paweł Tomaszewski).

W tym odcinku

Andrzej i Iwona postanawiają oderwać się o codziennych obowiązków i problemów. Idą na spacer i dobry obiad oraz do kina. Michał zdobywa numer telefonu do Marzeny i pod pretekstem spraw służbowych umawia się z nią na spotkanie. Okazuje się, że Przybylska jest w ciąży. Horwat informuje o tym Andrzeja. Ten zastanawia się, czy powiedzieć Igorowi, że jego ukochana spodziewa się dziecka. Tymczasem w hotelu zjawiają się Kalina (Ewa Kutynia) i Filip (Marcin Piętowski) Gajdowie. Kobieta cierpi na amnezję po pożarze, w którym zginęło jej kilkuletnie dziecko. Jej mąż, mimo że troszczy się o nią, od czasu tragedii spotyka się z Agatą (Joanna Sydor). Będąca w ciąży kobieta również melduje się w ośrodku. Leszek i Żenia kłócą się w hotelowej kuchni. Wkrótce w pomieszczeniu wybucha pożar. Całe zdarzenie widzi Kalina, która nieoczekiwanie odzyskuje pamięć. Marcin knuje intrygę. W jej wyniku Natalia zaczyna podejrzewać, że Artur chce podkupić jej pracowników. Między nią a Górskim dochodzi do awantury.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także