Hotel 52 (56)

Hotel 52 (56)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Violetta Arlak, Rafał Ostrowski, Damian Aleksander, Laura Samojłowicz
Reżyseria:Wojciech Pacyna, Grzegorz Kuczeriszka, Franco de Pena
W skrócie:W hotelu zjawia się sopranistka Amelia. Jest tu umówiona z Markiem, tenorem, który ma zastąpić jej chorego partnera. Nieoczekiwanie zjawiają się obaj śpiewacy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii pracowników Hotelu 52 i ich przyjaciół. Marta (Magdalena Lamparska), pracująca do tej pory jako kelnerka, dostanie awans na stanowisko recepcjonistki. Artur (Krzysztof Kwiatkowski) przyjmie propozycję Eryka Kosińskiego (Lech Mackiewicz) i zostanie menedżerem nowo powstającego hotelu. Natalia (Laura Samojłowicz) z trudem zaakceptuje jego decyzję. W hotelu pojawią się też nowi pracownicy: konsjerż Marcin (Antoni Paradowski), dawny przyjaciel Lipskiej, oraz recepcjonista Damian (Krystian Kukułka), który zasłynie dawaniem dobrych rad każdemu z gości. Chłopakowi spodoba się Marta, co z kolei wzbudzi zazdrość Kuby (Paweł Tomaszewski).

W tym odcinku

Artur dostaje od Wiktora pierwsze zadanie - ma ułożyć ankiety dla kandydatów do pracy w nowym hotelu. Pomysły Górskiego nie przypadają Prusowi do gustu, jednak chłopakowi udaje się go przekonać do swoich racji. Tymczasem w hotelu zjawia się sopranistka Amelia Halicka (Viola Arlak). Artystka jest tu umówiona z Markiem (Damian Aleksander), tenorem, który ma zastąpić jej poważnie chorego kolegę Janusza (Rafał Ostrowski) podczas najbliższych koncertów. Nieoczekiwanie w ośrodku zjawiają się obaj śpiewacy. Każdy z nich jest pewien, że to on zaśpiewa w duecie z Amelią. Natalia postanawia awansować Martę na recepcjonistkę. Kuba nie jest zadowolony, że dziewczyna będzie pracować razem z Damianem. Michał definitywnie żegna się z Hotelem 52. Wkrótce spotyka Iwonę. W przypływie emocji wyznaje jej, że nadal ją kocha. Uświadamia też kobiecie, że nie powinna mieszać się w sprawy Igora i Marzeny. Personel Hotelu 52 szykuje przyjęcie pożegnalne dla Artura.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także