Hotel 52 (55)

Hotel 52 (55)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jacek Koman, Dorota Chotecka, Sonia Mietielica, Laura Samojłowicz
Reżyseria:Wojciech Pacyna, Grzegorz Kuczeriszka, Franco de Pena
W skrócie:Do Warszawy przylatuje Wiktor, współpracownik Kosińskiego, który ma zająć się otwarciem nowego hotelu.Tymczasem w hotelu 52 trwają przygotowania do imprezy, zamówionej przez Sylwię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii pracowników Hotelu 52 i ich przyjaciół. Marta (Magdalena Lamparska), pracująca do tej pory jako kelnerka, dostanie awans na stanowisko recepcjonistki. Artur (Krzysztof Kwiatkowski) przyjmie propozycję Eryka Kosińskiego (Lech Mackiewicz) i zostanie menedżerem nowo powstającego hotelu. Natalia (Laura Samojłowicz) z trudem zaakceptuje jego decyzję. W hotelu pojawią się też nowi pracownicy: konsjerż Marcin (Antoni Paradowski), dawny przyjaciel Lipskiej, oraz recepcjonista Damian (Krystian Kukułka), który zasłynie dawaniem dobrych rad każdemu z gości. Chłopakowi spodoba się Marta, co z kolei wzbudzi zazdrość Kuby (Paweł Tomaszewski).

W tym odcinku

Do Warszawy przylatuje Wiktor Prus (Jacek Koman), współpracownik Kosińskiego, który ma zająć się przygotowaniami do otwarcia nowego hotelu w stolicy. Z lotniska odbiera go Andrzej. Wkrótce Wysocki składa wizytę w domu Michała, by porozmawiać z Igorem. Ten jednak nie ma ochoty go widzieć. Prus poznaje Natalię i Iwonę, która wpada mu w oko. Próbuje się z nią umówić, ale kobieta nie ma na to ochoty. Tymczasem w hotelu trwają przygotowania do imprezy niespodzianki, którą Sylwia (Dorota Chotecka), przygotowuje dla swojej córki Mai (Sonia Mietielica) oraz jej koleżanek i kolegów z nowej klasy. Kobieta nie jest w stanie zapłacić za przyjęcie z góry, ale udaje jej się namówić Natalię, by nie odwoływała rezerwacji, bo to skompromituje jej córkę w oczach znajomych. Okazuje się jednak, że zabawa i tak kończy się katastrofą, a największy wstyd Mai przynosi jej matka...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także