Hotel 52 (54)

Hotel 52 (54)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Piotr Gąsowski, Laura Samojłowicz, Krzysztof Kwiatkowski
Reżyseria:Wojciech Pacyna, Franco de Pena, Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Andrzej zostaje oczyszczony z zarzutów, ale traci wielu klientów. W hotelu zjawiają się Grażyna i Mariusz, promujący swój poradnik małżeński.Artur kupuje Natalii pierścionek z brylantem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii pracowników Hotelu 52 i ich przyjaciół. Marta (Magdalena Lamparska), pracująca do tej pory jako kelnerka, dostanie awans na stanowisko recepcjonistki. Artur (Krzysztof Kwiatkowski) przyjmie propozycję Eryka Kosińskiego (Lech Mackiewicz) i zostanie menedżerem nowo powstającego hotelu. Natalia (Laura Samojłowicz) z trudem zaakceptuje jego decyzję. W hotelu pojawią się też nowi pracownicy: konsjerż Marcin (Antoni Paradowski), dawny przyjaciel Lipskiej, oraz recepcjonista Damian (Krystian Kukułka), który zasłynie dawaniem dobrych rad każdemu z gości. Chłopakowi spodoba się Marta, co z kolei wzbudzi zazdrość Kuby (Paweł Tomaszewski).

W tym odcinku

Andrzej zostaje oczyszczony z zarzutów morderstwa Błażeja. Niestety, aresztowanie powoduje, że traci wielu klientów. Zaczyna zastanawiać się nad wyjazdem z Polski. Tymczasem w hotelu zjawiają się Grażyna (Jolanta Fraszyńska) i Mariusz (Piotr Gąsowski) Jabłońscy, którzy promują swój nowy poradnik małżeński pt. "Idealna para". Wkrótce okazuje się, że ich idealny związek utrzymywany jest tylko na potrzeby reklamy książki. Marzena zmienia numer telefonu i znika. Iwona zdradza Igorowi, co powiedziała Przybylskiej. Chłopak rozpoczyna poszukiwania ukochanej. Po kłótni z Andrzejem wyprowadza się z domu i postanawia zamieszkać u Michała. Tymczasem Marcin zaczyna wtrącać się w wewnętrzne sprawy hotelu, próbuje zdobyć też informacje o jego pracownikach. Stara się nawiązać znajomość z Igorem, ale ten nie ma ochoty z nim rozmawiać. Marta zdaje sobie sprawę, że podoba się Damianowi. Artur kupuje Natalii pierścionek z brylantem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także