Hotel 52 (53)

Hotel 52 (53)

5.6/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Laura Samojłowicz, Krzysztof Kwiatkowski, Magdalena Lamparska, Magdalena Cielecka
Reżyseria:Wojciech Pacyna, Franco de Pena, Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Policja wzywa na przesłuchanie Igora i Marzenę, która dopiero na komisariacie dowiaduje się o śmierci męża. W hotelu zjawia się ekipa filmowa, która kręci reklamę bielizny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii pracowników Hotelu 52 i ich przyjaciół. Marta (Magdalena Lamparska), pracująca do tej pory jako kelnerka, dostanie awans na stanowisko recepcjonistki. Artur (Krzysztof Kwiatkowski) przyjmie propozycję Eryka Kosińskiego (Lech Mackiewicz) i zostanie menedżerem nowo powstającego hotelu. Natalia (Laura Samojłowicz) z trudem zaakceptuje jego decyzję. W hotelu pojawią się też nowi pracownicy: konsjerż Marcin (Antoni Paradowski), dawny przyjaciel Lipskiej, oraz recepcjonista Damian (Krystian Kukułka), który zasłynie dawaniem dobrych rad każdemu z gości. Chłopakowi spodoba się Marta, co z kolei wzbudzi zazdrość Kuby (Paweł Tomaszewski).

W tym odcinku

Podejrzany o zabójstwo Błażeja Andrzej przebywa w areszcie. Wyniki sekcji zwłok Błażeja wskażą, w jakich okolicznościach doszło do tragedii. Policja wzywa na przesłuchanie Igora i Marzenę. Kobieta dopiero na komisariacie dowiaduje się o śmierci męża. Iwona prosi Przybylską, by zostawiła jej syna w spokoju. W hotelu zjawia się ekipa filmowa, która kręci reklamę bielizny. Prezes firmy i producent Marian Chociej (Sławomir Orzechowski) pilnuje, by wszystko poszło zgodnie z planem. Towarzyszy mu córka Edyta (Kamila Jarosińska) i jej narzeczony, piłkarz i model Rafał Mazurek (Andrzej Młynarczyk). Obaj panowie skrywają pewną tajemnicę, która przypadkiem wychodzi na jaw. W hotelu szykują się zmiany personalne. Nowym recepcjonistą zostaje Damian (Krystian Kukułka), który od razu wpada w oko Marcie. Jako konsjerż zostaje natomiast zatrudniony Marcin Zabielski (Antoni Paradowski), dawny znajomy Natalii z Paryża. Nie przypada on do gustu Arturowi. Górski stwierdza, że powinien przyjąć pracę, którą zaoferował mu Kosiński.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)