Hotel 52 (52)

Hotel 52 (52)

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Ewa Gawryluk, Tomasz Gęsikowski, Laura Samojłowicz, Krzysztof Kwiatkowski
Reżyseria:Michał Kwieciński, Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Nadchodzi dzień ślubu Iwony i Andrzeja. Tymczasem w hotelu zaczyna pracę Karol, nowy recepcjonista. Obsługuje nowych gości. Marzena postanawia zrobić test ciążowy. Jego wynik jest pozytywny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników hotelu i ich przyjaciół. Do personelu dołącza eteryczna blondynka Kaja (Marietta Żukowska). Arturowi, który wraca do pełni sił, w oko wpadnie piękna Aśka (Monika Mrozowska), co wzbudzi zazdrość Natalii. Tymczasem w życiu Igora pojawi się niebezpieczna mężatka. Jej zaborczy małżonek zrobi wszystko, by zatrzymać kobietę tylko dla siebie. W hotelu zjawią się także oryginalni goście, którzy sprawią personelowi wiele kłopotów.

W tym odcinku

Nadchodzi dzień ślubu Iwony i Andrzeja. Tymczasem w hotelu zaczyna pracę Karol (Rafał Zawierucha), nowy recepcjonista. Jednymi z pierwszych gości, których obsługuje, są energiczna prawniczka Zofia (Ewa Gawryluk) i jej mąż Witek (Tomasz Gęsikowski), pasjonat historii starożytnego Rzymu. Marzena postanawia zrobić test ciążowy. Jego wynik jest pozytywny. Wkrótce kobieta oświadcza Błażejowi, że chce od niego odejść. Prosi Igora, by po nią przyjechał, ale ten jest zajęty przygotowaniami do ślubu rodziców. Tymczasem Błażej dowiaduje się, że to Igor jest kochankiem jego żony. Andrzej, by chronić syna przed nim, jedzie do domu Marzeny. Zastaje tam Błażeja z raną postrzałową w klatce piersiowej. Niebawem na miejscu zjawia się policja. Andrzej zostaje aresztowany.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także