Hotel 52 (51)

Hotel 52 (51)

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Rafał Rutkowski, Laura Samojłowicz, Krzysztof Kwiatkowski, Magdalena Lamparska
Reżyseria:Michał Kwieciński, Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Natalia budzi się w szpitalu. Iwona mówi jej, że Artur wyciągnął ją z płonącego auta. Nikt nie wie, co stało się z Kają, która znajdowała się w aucie razem z Natalią i Markiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników hotelu i ich przyjaciół. Do personelu dołącza eteryczna blondynka Kaja (Marietta Żukowska). Arturowi, który wraca do pełni sił, w oko wpadnie piękna Aśka (Monika Mrozowska), co wzbudzi zazdrość Natalii. Tymczasem w życiu Igora pojawi się niebezpieczna mężatka. Jej zaborczy małżonek zrobi wszystko, by zatrzymać kobietę tylko dla siebie. W hotelu zjawią się także oryginalni goście, którzy sprawią personelowi wiele kłopotów.

W tym odcinku

Natalia budzi się w szpitalu. Z trudem przypomina sobie, co działo się przed wypadkiem. Iwona mówi jej, że Artur wyciągnął ją z płonącego auta tuż przed eksplozją. Niestety, z jego zeznań wynika, że to ona kierowała samochodem, przez co może mieć poważne kłopoty. Tymczasem nikt nie wie, co stało się z Kają, która znajdowała się w aucie razem z Natalią i Markiem. Profesor Ciszewski ma dla Artura dobre wieści - jego choroba ustąpiła. Wkrótce Kosiński proponuje Górskiemu objęcie posady menadżera nowego hotelu w Warszawie. W Hotelu 52 zjawia się Tobiasz Mamejko (Rafał Rutkowski). Przedstawia się jako wnuk kobiety, która wynajmowała w budynku ośrodka pokój jeszcze przed drugą wojną światową. Mężczyzna odbywa podróż śladami dziadków, stąd jego obecność w tym miejscu. Wkrótce okazuje się jednak, że pobyt wcale nie ma charakteru sentymentalnego. Tobiasz z pomocą sił nadprzyrodzonych poszukuje bowiem skarbu ukrytego gdzieś w hotelu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także