Hotel 52 (50)

Hotel 52 (50)

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Adam Krawczyk, Jakub Świderski, Laura Samojłowicz, Krzysztof Kwiatkowski
Reżyseria:Michał Kwieciński, Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Artur decyduje się powiedzieć Aśce o swojej chorobie. Iwona zwierza się Natalii, że wkrótce poślubi Andrzeja. Michał organizuje w hotelu konkurs dla barmanów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników hotelu i ich przyjaciół. Do personelu dołącza eteryczna blondynka Kaja (Marietta Żukowska). Arturowi, który wraca do pełni sił, w oko wpadnie piękna Aśka (Monika Mrozowska), co wzbudzi zazdrość Natalii. Tymczasem w życiu Igora pojawi się niebezpieczna mężatka. Jej zaborczy małżonek zrobi wszystko, by zatrzymać kobietę tylko dla siebie. W hotelu zjawią się także oryginalni goście, którzy sprawią personelowi wiele kłopotów.

W tym odcinku

Aśka nie może się pogodzić z tym, że została odrzucona przez Artura. Ten stara się ją przeprosić. W końcu mówi jej o swojej chorobie. Iwona zwierza się Natalii, że wkrótce poślubi Andrzeja. Lipska zdradza tę informację Kai, która proponuje szefowej, by zorganizowali dla nowożeńców przyjęcie niespodziankę. Tymczasem Michał organizuje w hotelu konkurs dla barmanów, w którym główną nagrodą jest miejsce w prestiżowej szkole barmańskiej w Amsterdamie. Faworytami zawodów są Marek (Adam Krawczyk) i poruszający się na wózku Jacek (Jakub Świderski). Po konkursie ten pierwszy zaprasza Kaję na imprezę w klubie pod Warszawą. Dołącza do nich Natalia i we trójkę udają się na miejsce. Wkrótce dochodzi do wypadku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także